BRAVO AI STIL ALL STARS. S-au schimbat regulile: cum îţi pot vota fanii preferatele

BRAVO AI STIL ALL STARS. Telespectatorii vor avea in continuare un cuvant greu de spus in alegerea castigatoarei, acestia isi vor putea vota concurentele favorite accesand paginile dedicate ale acestora, pe microsite-ul „Bravo, ai stil!
Romania TV
22 ian. 2018, 21:21
BRAVO AI STIL ALL STARS. S-au schimbat regulile: cum îţi pot vota fanii preferatele

BRAVO AI STIL ALL STARS. O noutate a acestui sezon este imnul „Bravo, ai stil! All Stars”, compus de Alex Velea in concordanta cu atmosfera exploziva a show-ului si cu mesajul pozitiv al emisiunii, acela ca poti castiga atunci cand crezi in fortele tale.

BRAVO AI STIL ALL STARS. Telespectatorii îşi vor putea vota preferatele doar online, prin secţiunea votează concurenta favorită.

Catalin Botezatu, Raluca Badulescu, Maurice Munteanu si Iulia Albu vor fi cu ochii pe cele 11 candidate la titlul de „Cea mai stilata femeie din Romania”, iar pretentiilor lor sunt uriase.

Concurentele sunt Silvia, Alina, Andreea, Larisa (concurente in primul sezon), Marisa, Denisa, Otilia, Irina (concurente din cel de-al doilea sezon), Iuliana, Emiliana si Beatrice (participante in cel de-al treilea sezon „Bravo, ai stil!”).

DailyBusiness
Locuri de muncă pentru români în Europa în această vară. Ce posturi sunt disponibile
Spynews
Orașul italian care a fost numit cea mai subestimată destinație de lux din Europa. Este cunoscut drept "noua Toscana"
Bzi.ro
Andreea Esca, apariție incendiară în costum de baie, la 52 de ani! „Ne place la mare, la soare!” – GALERIE FOTO
Fanatik.ro
Cu ce avion a zburat Nicușor Dan la întâlnirea cu Donald Trump. Președintele vrea să-l pună în umbră pe Klaus Iohannis. Foto
Capital.ro
Lege pentru proprietarii de apartamente sau garsoniere. Asociația te obligă să dai bani. Refuzul te duce în instanță
Playtech.ro
Aparatul din sufragerie care îți dublează factura la curent. Consumă mai mult decât aerul condiționat, nu trebuie folosit pe timp de caniculă
DailyBusiness
Taxa pe BOALĂ revine! Guvernul îi obligă pe români să plătească CASS pe anumite concedii medicale
Adevarul
Generali iranieni au fost sunați de agenți ai Mossadului după atacul asupra Israelului: „Avem toate informațiile despre tine. Ai 12 ore”
wowbiz.ro
Ți se face pielea de găină! Mama Teodorei Marcu, distrusă de durere la aproape 3 săptămâni de când și-a pierdut fiica. Ipostaza sfâșietoare în care a fost surprinsă femeia
Spynews
Cum va fi vremea în acest weekend la munte și la mare, în România. Prognoza completă
Spynews
Ultimele informații despre starea de sănătate a lui Mihai Leu. Anunțul făcut de Institutul Clinic Fundeni: “Pacientul este ...“
Evz.ro
Wizz Air anunță mai multe zboruri de la Otopeni. Sunt 14 destinații europene
Ego.ro
Ion Iliescu NU a purtat niciodată verighetă! Secretele căsniciei cu Nina Iliescu FOTO
Prosport.ro
Gimnasta cu aur pentru România la Jocurile Olimpice, luptă dură cu depresia: „Am ajuns aproape în comă”
kanald.ro
Cine este femeia care a murit în timp ce alerga alături de fiul ei, în Iași. Ana-Maria era inspector la Primăria Iași
Cancan.ro
Israel și Iran au încetat focul! Donald Trump a reușit: l-a sunat pe Netanyahu și i-a spus…
Playsport.ro
Pensionarii români care vor fi taxați de la 1 septembrie, pierde până la 700 de lei. Cine sunt vârstnicii afectați pentru că sunt „prea bogați”
Capital.ro
Va fi înlocuit. Vladimir Putin a semnat personal decretul. Schimbare istorică
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
FOTO. Cum arată Diana Munteanu la 46 de ani. Imaginile cu fosta soție a lui Claudiu Niculescu au devenit virale
stirilekanald.ro
VIDEO Răzbunare cu bâte și securi, în centrul Vasluiului. Victima, un apropiat al lui Adrian Corduneanu
Cum faci ca mirosul de parfum să reziste mai mult timp pe piele: trucuri dezvăluite de parfumieri celebri
MediaFlux
Lovitură pentru pensionari! Vezi câți bani îți taie statul prin CASS și impozit la pensii
Shtiu.ro
CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
Cariera sigură în era inteligenței artificiale. Ce meserii nu vor dispărea