Maşina lui Ianis Hagi, implicată într-un accident rutier. O persoană a ajuns la spital

Maşina lui Ianis Hagi a fost implicată într-un accident de circulaţie, miercuri seară, în Constanţa. Poliţiştii constănţeni au deschis un dosar de cercetare penală după ce maşina lui Ianis Hagi, condusă de altcineva, a lovit, în Constanţa, un biciclist la intrarea în parcarea Sălii Sporturilor din Constanţa.
Filip Stan
26 apr. 2018, 09:52
Maşina lui Ianis Hagi, implicată într-un accident rutier. O persoană a ajuns la spital

În raportul întocmit la faţa locului de poliţişti se menţionează că şoferul George Salina (30 de ani), aflat într-un BMW cu nr. B-90-VHK, nu s-a asigurat la intrarea în parcare şi a lovit un biciclist care circula pe pista special amenajată.

După accident, victima a fost transportată la spital, dar era conştientă. Accidentul a avut loc la intrarea în parcarea de la Sala Sporturilor, din Constanţa.

Ofiterul de presa al celor de la Viitorul a negat ca Ianis Hagi s-ar fi aflat la volanul masinii. „N-a fost Ianis la volan. Pana la urma si Politia spune asa, care e singurul organ oficial ce se poate pronunta in acest caz. Cred ca e vorba de un var de-al lui Ianis care-i conducea masina. Nu stiu daca numele de George Salina e cel corect. La ora accidentului, Ianis se afla la antrenament, a avut antrenament pana tarziu. Azi dimineata iar am avut antrenament. Starea lui era una ok. Cred ca daca ar fi fost la volan nu ar fi avut o stare prea buna” a declarat Sorin Teodoreanu.

Ianis Hagi s-a cuplat cu nepoata unui fost portar al naţionalei. Cum arată iubita fotbalistului FOTO

 

DailyBusiness
Nicușor Dan, înainte de Summitul NATO: România cere ca importanța Mării Negre să fie inclusă în declarația finală
Spynews
Cel mai mare regret al cântăreței Nico! Are legătură cu trupa B.U.G. Mafia
Fanatik.ro
Cum a fost surprinsă Paula Badosa în România. Tenismena s-a plimbat pe străzile unui mare oraș al țării
Capital.ro
România este deja tratată ca o țară „junk”. Avertismentul lui Radu Georgescu pentru economie: Clasamentul e jenant pentru Guvern
Playtech.ro
Facultățile care îți pot aduce un salariu peste medie după absolvire. Domeniile cu cele mai bune perspective până în 2030
Adevarul
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă „Izumrud”, implicată în incidentul din strâmtoarea Kerci
wowbiz.ro
A fost făcută publică cauza morții lui Gabi Mureșan! Cum au reușit pompierii să găsească trupul regretatului fotbalist
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Cine sunt cei doi alpiniști români găsiți morți în Alpii italieni. Emil și Cornel au căzut într-o crevasă la aproximativ 3.700 de metri altitudine
iamsport.ro
Mitică Dragomir șterge pe jos cu finanțatorul din SuperLiga: ”Vai de mine, am ținut cu el, dar nu îmi place! Ce să facă antrenorul?!”
MediaFlux
Nicușor Dan nu vede sensul alegerilor anticipate: Ar prelungi starea de incertitudine. Ce spun liderii UE despre criza politică din România
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Masaj de cuplu la Soul Masaj București: de ce aleg cuplurile experiențe la salon în locul unei seri acasă?