Biletul weekendului Pariuri1x2.ro: Am pregătit un set de pronosticuri de cotă 6,07

 Săptămâna aceasta am decis să schimbăm modul de pariere. Dacă înainte ofeream câte un bilet de cotă 2 pentru fiecare din ultimele două zile ale săptămânii, de data aceasta am conceput un bilet cu cotă mai mare cu evenimente pentru ambele zile.
Iulian Tudor
03 nov. 2018, 09:04
Biletul weekendului Pariuri1x2.ro: Am pregătit un set de pronosticuri de cotă 6,07

Biletul weekendului Pariuri1x2.ro:

Toate pariurile noastre pentru acest weekend vizează meciuri de fotbal, patru dintre ele fiind programate sâmbătă, alte trei disputându-se duminică. Runda din Premier League contribuie consistent, cu nu mai puțin de trei partide. Sâmbătă așteptăm să vedem jocuri spectaculoase, cu cel puțin două goluri în partidele Bournemouth – Manchester United și Arsenal – Liverpool. Chelsea ar trebui să își arate superioritatea în partida de pe Stamford Bridge, cu Crystal Palace, duminică seară. Oaspeții nu au reușit să câștige vreunul din ultimele cinci meciuri.

Tot pe goluri pariem și în alte două dispute. Leverkusen și Hoffenheim se înfruntă azi, în timp ce Heerenveen primește mâine vizita lui Emmen. Echipele implicate ne-au obișnuit cu jocuri ofensive și ne-au convins să pariem pe minim trei goluri marcate.

Completăm varianta noastră cu alte două pariuri. CFR Cluj merge la Botoșani și ne așteptăm să nu plece fără măcar un punct. Salzburg ar trebui să bifeze o nouă victorie, fiind mare favorită împotriva lui Mattersburg.

Biletul weekendului Pariuri1x2.ro:

Sâ ora 14:30 Bournemouth – Manchester United, Peste 1,5 goluri, cota 1,23
Sâ ora 16:30 Leverkusen – Hoffenheim, Peste 2,5 goluri, cota 1,42
Sâ ora 19:30 Arsenal – Liverpool, Peste 2 goluri (asiatic), cota 1,22
Sâ ora 21:00 FC Botoșani – CFR Cluj, X2, cota 1,32
Du ora 13:15 Heerenveen – Emmen, Peste 2,5 goluri. Cota 1,53
Du ora 15:30 Red Bull Salzburg – Mattersburg, 1, cota 1,12
Du ora 18:00 Chelsea – Crystal Palace, 1, cota 1,26

Cota Finală: 6,07

Dacă pariezi biletul zilei la această casă de pariuri, atunci ai cea mai mare cotă și în plus primești și una dintre cele mai bune oferte de bun venit din România.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Ce este "Sindromul Grinch" și cum se manifestă. Cum au ajuns mulți români să urască Crăciunul
Fanatik.ro
O schimbare climatică bruscă aduce Mica Eră Glaciară în Europa: Londra va fi acoperită de gheață trei luni pe an
Capital.ro
Călin Georgescu a primit decizia definitivă privind controlul judiciar. Este și bun de plată. Ce sumă îl obligă Tribunalul București să achite
Playtech.ro
Cât timp ține cozonacul: temperatura la care se păstrează pentru a rămâne fraged
Adevarul
Avertisment dur de la London School of Economics. România e pe drumul dintre „trogloditismul intelectual” și prăbușirea iminentă
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Un ciclon puternic amenință Europa! Cum se va manifesta fenomenul și ce țări vor fi afectate
iamsport.ro
Fostul fotbalist de la FCSB a câștigat 330.000 de euro la pariuri sportive: ”S-a terminat istoria! De atunci nu am mai jucat”
MediaFlux
Avertismentul economiștilor: România se îndreaptă spre o criză economică și socială uriașă
stirilekanald.ro
VIDEO Dezastru pe autostradă! 13 persoane au murit și peste 150 au fost rănite
TRAGEDIE! A MURIT! Florin Piersic: „Dumnezeu sa te aiba in paza”