Accident terbil în Cluj. Un bărbat a căzut de pe o biserică în construcție, de la peste 10 metri înalţime

Accident grav de muncă în Cluj, petrecut în cursul zilei de vineri, acolo unde un bărbat a căzut de pe o biserică aflată în construcţie. Acesta a fost transportat de urgenţă la spital.
Romania TV
19 apr. 2019, 11:00
Accident terbil în Cluj. Un bărbat a căzut de pe o biserică în construcție, de la peste 10 metri înalţime

Un bărbat din Cluj se zbate între viaţă şi moarte după ce a căzut de pe o biserică. Omul a fost transportat de urgenţă la spital.

Bărbatul a căzut de la peste zece metri înălţime, de pe o biserică aflată în construcție. A primit îngrijiri la faţa locului, de la medicii chemaţi de urgenţă. Victima a fost transportată apoi la spital cu traumatisme severe, iar starea sa este una gravă.

Din primele informaţii se pare că acesta ajuta la construcția bisericii , dar s-a dezechilibrat și s-a prăbușit în gol. A a fost transportat de urgență la spital, cu multiple traumatisme. Deocamdată, nu se știu condițiile exacte în care s-a petrecut acest accident.

„Un bărbat a primit asistenţă medicală de urgenţă. A suferit traumatisme severe în urma căderii de la înălţime, o biserică aflată în construcţie, şi a fost transportat la spital”, informează ISU Cluj.

DailyBusiness
Sorin Grindeanu: „PNL dă premierul până în 2027. Noi ne ținem de protocol”
Spynews
Gina Chirilă, adevărul dureros despre divorțul de Bogdan Vlădău! Prin ce durere a trecut: "Spartă în bucăți..."
Fanatik.ro
Ce riscă românii care nu vor să renunțe la lemnele de foc. Legea care poate schimba felul în care ne vom încălzi
Capital.ro
UE schimbă legea rutieră în România. Valabilitate diferită la permisul auto. Unii șoferi îl vor schimba la câte 5 ani, alții la 15 ani
Playtech.ro
Cât primește un medic de gardă pe lună în 2025: exemple pentru rezidenți, specialiști și primari
Adevarul
„Ruşii îşi omoară propriii soldaţi”. Cum acționează călăii din armata lui Putin
wowbiz.ro
BREAKING NEWS! Sedativul pe care Ștefania Szabo și l-ar fi injectat înainte să moară ar fi cel care i-a adus sfârșitul și lui Michael Jackson. Ies la iveală NOI detalii absolut ȘOCANTE: „Într-o lună câte 32 de...”
Economica.net
Alertă în România după o mutare "perversă" a Rusiei
kanald.ro
Colegii doctoriței care și-a pierdut viața în camera de gardă fac mărturii sfâșietoare: „Plângea și o simțeam că nu mai poate, a spus că vrea să își dea demisia”
iamsport.ro
Mori de râs! Șumudică e influencer! Vezi cum endorsează un restaurant
MediaFlux
Cresc facturile la încălzire. Cât vor plăti românii de la bloc în noiembrie
stirilekanald.ro
Șocant ce au găsit polițiștii lângă trupul neînsuflețit al doctoriței Ștefania Szabo
substantial.ro
Confidențialitate și profesionalism în activitatea unui detectiv Timișoara