EUROVISION 2019. Mihai Trăistariu a comentat prestaţia lui Ester Peony

EUROVISION 2019. Mihai Trăistariu a comentat pe pagina sa de Facebook prestația lui Ester Peony, imediat ce showul cântăreței din România.
Romania TV
17 mai 2019, 07:45
EUROVISION 2019. Mihai Trăistariu a comentat prestaţia lui Ester Peony

EUROVISION 2019. Artistul s-a arătat extrem de mulțumit de ceea ce s-a întâmplat pe scenă, scrie antena3.ro.

„Semifinala a II-a Eurovision a fost … wooooow !

Pe bune ! Unele momente m-au lasat cu gura cascata! S-o luam pe rand !

Grafica face 75 % din show. Unii artisti nici n-au mai adus oameni pe scena. S-au folosit doar de grafica si au fost super.

Citeşte şi EUROVISION 2019. Ester Peony, prima reacţie după ce România a ratat calificarea în finala Eurovision 2019

Cat priveste vocea si melodia …Dupa mintea mea Azerbaijan va castiga marea finala. Mi-a placut … totul ! A fost … o surpriza neasteptata pentru mine ! Modern la maximum, voce, piesa. Excelent e putin spus.

Rusul a facut iarasi un show exceptional. Ar putea si el lua locul I lejer. Olanda … mi-a placut inca de cand am auzit piesa, acum vreo luna. Azi a excelat de asemenea.

Romania a fost la mare inaltime. Ester a cantat fara greseala. Iar show-ul chiar a fost fain. Si faza cu mana, pe care au pastrat-o si imbunatatit-o a fost un plus, zic eu ! Piesa ei s-a incadrat perfect in peisaj, pentru ca are sound-ul ultra modern. In concluzie, Romania s-a prezentat super bine.

Sa speram ca ne voteaza si vecinii. Moldova ma impresioneaza an de an cu show-ul. Chiar daca s-a mai facut faza cu desenatul in nisip ( Ucraina sau Rusia ) … tot mi-a placut azi.

Cea mai buna voce de azi a avut-o Macedonia !Una peste alta, a fost o SEMIFINALA de nivelul unei FINALE. Foarte greu ! Foarte buni !

Din ce in ce mai greu sa reprezinti tara ta !!!

Bravo, iubitori ai Eurovision-ului ! Reusiti sa-i faceti pe artistii pasionati de Eurovision sa se preocupe mai mult decat ar face-o in mod obisnuit”, a scris Trăistariu.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Mama Mihaelei Rădulescu s-a stins din viață! Vedeta a revenit de urgență în România
Fanatik.ro
La 4 ani de la retragerea din activitate, Ana Maria Brânză face un anunț neașteptat. Cum se simte acum, de fapt ”Am început să caut ajutor”
Capital.ro
Doliu în televiziune! Cel mai frumos actor actor s-a stins din viață. Toată lumea l-a văzut în seriale la TV
Playtech.ro
Câţi de 9 vezi în imaginea de mai jos: ai 20 de secunde la dispoziţie pentru a da răspunsul corect
Adevarul
Putin s-a adresat națiunii având în spate o hartă uriașă a Rusiei. Cum stau lucrurile în realitate pe câmpul de luptă din Ucraina, potrivit analiștilor
wowbiz.ro
Primele imagini cu Mihaela Rădulescu, la capela unde este depus sicriul mamei sale. A venit de la Monaco cu o zi înainte de înmormântare, după un zbor cu întârziere | EXCLUSIV
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Ultimul mesaj postat de Mălina, tânăra de 27 de ani care și-a găsit sfârșitul după ce ar fi căzut de la etajul 7 al unui bloc din Oradea. Era jurnalistă și pasionată de fotografie
iamsport.ro
Bölöni l-a numit ”cel mai bun din Europa” pe fotbalistul Generației de Aur: ”Peste Beckenbauer! Era elegant și eficace”
MediaFlux
Cum a ajunbs România bătaia de joc a importatorilor. Mâncăm "furaje pentru animale"
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
DOLIU! A MURIT! PEPE „drum bun printre stele”… vestea a venit ca un trăznet