Hoţii de parfumuri din aeroportul Otopeni, prinşi de poliţia de frontieră

Doi bărbaţi care au furat parfumuri şi alcool în aeroportul Otopeni au fost prinşi de poliţiştii de frotnieră.
Romania TV
16 oct. 2012, 12:43
Hoţii de parfumuri din aeroportul Otopeni, prinşi de poliţia de frontieră

Doi bărbaţi care au furat parfum şi băuturi alcoolice din aeroportul Otopeni au fost prinşi. Cei doi au mers într-un magazin, au profitat de neatenţia vânzătorului şi au furat mai multe parfumuri şi sticle cu băutură scumpă.

Bunurile au fost descoperite de poliţiştii de frontieră în bagajele celor doi, care tocmai se întorseseră de la Praga. Suspecţii au fost duşi la Parchet şi procurorii vor stabili ce măsuri trebuie luate în cazul lor.

DailyBusiness
Guvernul îi oferă lui Traian Băsescu un apartament în locul vilei de protocol, după ce și-a recâștigat drepturile de fost președinte
Spynews
Hidrologii anunță prăpăd în mai multe zone din România! A fost emis cod portocaliu de inundații. Unde vor lovi puhoaiele
Bzi.ro
Lavinia Pîrva a făcut furori în costum de baie! Unde a mers artista împreună cu Ștefan Bănică Jr. – GALERIE FOTO
Fanatik.ro
De ce a lăsat un pilot ușa cabinei deschisă în timpul unui zbor. Gestul său a provocat un scandal uriaș
Capital.ro
Călin Georgescu poate candida la orice funcție publică. Nimeni nu-l mai poate opri: Fără nicio restricție!
Playtech.ro
Cum arată Dragonul albastru, creatura periculoasă care a închis plajele din Spania? Este invazie în apă, înţepătura lui poate fi letală
Adevarul
Cifrele care arată că Rusia este departe de a fi câștigătoare pe câmpul de luptă. Partea ucraineană a hărții
wowbiz.ro
Încă un DIVORȚ ȘOC în România! Actrița a anunțat oficial că s-a despărțit de soțul ei după 19 ani: „Am ales să pun punct. După o perioadă de...”
Evz.ro
Idolul adolescentelor, de nerecunoscut după ani de internări la psihiatrie
Prosport.ro
FOTO. Femeia care ia bani pentru pozele cu ea și pentru a ieși la întâlniri cu bărbați
kanald.ro
Marius, un român stabilit în Spania, a murit în timp ce se plimba cu bicicleta electrică. Avea doar 36 de ani
Cancan.ro
Soțul criminal al Silvanei Dăogaru tocmai aflase că suferă de o boală teribilă. Ce s-a întâmplat cu el înainte să se sinucidă
iamsport.ro
Gigi Becali l-a angajat pe arbitrul care l-a ajutat în lupta la titlu: 'Voi nu vedeți, mă, lucrurile astea?'
MediaFlux
Sancțiuni drastice pentru medici. Guvernul amenință cu pierderea dreptului de liberă practică
stirilekanald.ro
VIDEO Mesajul de adio postat de tânărul spulberat de camion, pe A1, împreună cu iubita sa: „La ora 5 eu o să mor” Mama acestuia nu își revine din șoc: "Vai de sufletul lui"
Ea este Silvana Dăogaru, profesoara de 44 de ani înjunghiată mortal de soț, în Craiova. Crima, comisă în fața copilului: „Țipa fetița în casă. Au auzit strigătele de disperare”