Blocaj la metrou luni dimineaţă, după ce unui călător i s-a făcut rău

Circulaţia trenurilor de metrou pe Magistrala 2 Berceni - Pipera s-a desfăşurat cu dificultate luni dimineaţa, după ce unei persoane i s-a făcut rău în staţia Piaţa Victoriei, informează Metrorex.
Romania TV
23 sept. 2019, 05:30
Blocaj la metrou luni dimineaţă, după ce unui călător i s-a făcut rău

„Unei persoane i s-a făcut rău. Conform procedurilor, trenul a staţionat la peron. Persoana respectivă şi-a revenit după aproximativ 10 minute. Circulaţia trenurilor se desfăşoară normal acum”, a precizat compania.