Biletul zilei pariuri1x2.ro: Mizăm „acoperit” pe favorite. Vezi combo-ul de astăzi!

Biletul zilei pariuri1x2.ro: Astăzi ne îndreptăm atenția doar către fotbal. Avem în vedere pariuri din Germania și Norvegia cu ajutorul cărora țintim să ne dublăm investiția!
Filip Stan
27 mai 2021, 09:01
Biletul zilei pariuri1x2.ro: Mizăm

Biletul zilei pariuri1x2.ro: Deschidem biletul zilei de astăzi cu disputa dintre Sandefjord și Rosenborg. Suntem în startul campionatului din Norvegia, dar aceste două grupări au obiective clar diferite. Pariem pe x2 și evidențiem faptul că echipa gazdă este o formație de jumătatea a doua a clasamentului, în timp ce adversara sa se va lupta pentru titlu.

Biletul zilei pariuri1x2.ro

Ingolstadt și Osnabruck se întâlnesc în prima manșă a barajului pentru un loc în sezonul viitor din liga a 2-a din Germania. Cotele pentru o victorie a gazdelor sunt clar în scădere și fără să ne complicăm, mizăm safe pe 1x. Evidențiem faptul că Ingolstadt a pierdut un singur meci din cele 19 disputate în acest sezon pe teren propriu.

Închidem cota 2 cu partida dintre Molde și Valerenga. Echipa gazdă este prinicipala favorită la titlu în Norvegia și vine după un succes cu 3-2 în deplasare la Rosenborg. Pariem pe „1 cu handicap 0” și în cazul în care partida se încheie la egalitate, selecția noastră primește cota 1. Evidențiem faptul că Valerenga este fără victorie în ultimele 10 vizite pe Aker Stadion, fiind învinsă în 9 dintre ele.

Analizele detaliate ale tuturor acestor jocuri, le găsiți pe site-ul pariuri1x2.ro.

Biletul zilei pariuri1x2.ro

Joi, 27 mai

19:00, Sandefjord – Rosenborg, x2, cota 1.14

19:15, Ingolstadt – Osnabruck, 1x, cota 1.30

21:00, Molde – Valerenga, 1 cu handicap 0, cota 1.36

COTA TOTALĂ: 2.01

Dacă pariezi biletul zilei la această casă de pariuri, atunci ai cea mai mare cotă și în plus primești și una dintre cele mai bune oferte de bun venit din România.

 

 

DailyBusiness
Dronă militară căzută în județul Tulcea, la 5 kilometri de granița cu Ucraina. Armata nu a putut ridica avioanele din cauza vremii
Spynews
Portalul 11:11. Ce să faci în această zi pentru a atrage lucruri bune în viața ta
Fanatik.ro
Mihai Stoica, tot adevărul despre demisia lui Charalambous și Pintilii de la FCSB: „De ce să ne despărțim acum?”
Capital.ro
Dezvăluiri despre Traian Băsescu. Ioan Becali rupe tăcerea. Ce ar fi făcut fostul președinte: De seara până dimineața
Playtech.ro
Interzis la petarde și artficii pentru români în 2025, s-a schimbat legea. Cu ce mai poți să ”te joci” de sărbători ca să nu iei amendă de 7.500 de lei
Adevarul
Rusia inventează un nou scenariu: acuză Ucraina și UK că voiau să fure un MiG-31 și să-l ducă în România
wowbiz.ro
A murit Louis Schweitzer, omul care a transformat Dacia într-un brand global. Fostul director general al Renault avea 83 de ani
Economica.net
Noi taxe! Cât vom plăti în plus şi pentru ce
kanald.ro
Veste URIAȘĂ pentru români! Se întâmplă între 7 și 16 noiembrie
iamsport.ro
El e singurul om care știa că Nadia Comăneci va fugi din România în `89. Candidează la Primăria București: ”Dacă nu venea Revoluția, eram arestați”
MediaFlux
Schimbări la vânzarea de mașini second hand în România! Pot fi vândute doar după ce au primit Cartea de Identitate a Vehiculului, eliberată de RAR
stirilekanald.ro
Anunț important pentru românii cu probleme de sănătate!
substantial.ro
De la Vegas la Macau: cum diferă cultura jocurilor de noroc în lume