Loredana Groza dezminte afirmațiile apărute în spațiul public. Cântăreața nu e internată la Matei Balș: Am văzut și eu cu stupoare!

În ultimele zile, în spațiul public a apărut informația că Loredana Groza este infectată cu noul coronavirus și ese internată la Matei Balș.
Alina Costache
22 sept. 2021, 14:13
Loredana Groza dezminte afirmațiile apărute în spațiul public. Cântăreața nu e internată la Matei Balș: Am văzut și eu cu stupoare!

Loredana Groza dezminte afirmațiile apărute în spațiul public. Nimic mai fals. Vedeta a infirmat zvonurile apărute și spune că și ea este uimită de ceea ce a apărut în presă.

Loredana Groza dezminte afirmațiile apărute în spațiul public. Cântăreața nu e internată la Matei Balș: Am văzut și eu cu stupoare!

Vedeta s-a fotografiat pe targa unei ambulanțe, chiar la două zile după ce a participat la nunta Simonei Halep, fapt ce a stârnit îngrijorare pentru fani cu privire la starea ei de sănătate. Astfel încât, în mediul online s-au răspândit o serie de zvonuri cumcă Loredana Groza ar fi infectată cu coronavirus, motiv pentru care a fost internată la Institutul Matei Balș din București.

Loredana a spus răspicat că nu are coronavirus și nici nu a ajuns sub supravegherea medicilor de la Matei Balș. Mai mult decât atât, vedera spune că simte excelent, iar în acest weekend are programat un spectacol de mare anverfură la Iași. Loredana s-a ferit să dea detalii cu privire la episodul ambulanța, dar a negat că ar fi fost diagnosticată cu virusul care face ravagii acum în România.

Citește și: Loredana Groza a răbufnit după ce fanii i-au spus că s-a transformat total. Artista a făcut dezvăluiri controversate despre operaţiile estetice: N-am nicio intrvenţie!
 

”Nicio legătură cu Spitalul Matei Balş, în care se pare că ar fi trebuit să fiu internată la ora asta. Nu am avut absolut nicio răceală, absolut nicio gripă, nimic legat de vreo boală COVID, sau vreo legătură cu vreo răceală. Vreau să le spun tututor celor care au citit aceste ştiri că sunt false.

Nu sunt la spital, sunt acasă şi te urmăresc. Sunt în faţa televizorului. Am văzut şi eu cu stupoare. Nu are nicio legătură cu realitatea. Sunt nişte ştiri false, de la început până la sfârşit. Am citit şi eu dimineaţă şi zilele trecute. Am avut nişte probleme, o situaţie medicală care s-a rezolvat”, a spus vedeta pentru Antena3.

Ea a mai adăugat că este imunizată complet, cu ambele doze, împotriva virusului și că ia în calcul să se vaccineze și cu cea de-a treia doză.

Citește și: Loredana Groza, luată cu ambulanţa la scurt timp după ce a participat la nunta Simonei Halep

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
Maria Covașa, ironie fină la adresa lui Dany Boy după ce i-a cunoscut actuala iubită! Fosta concurentă de la Insula Iubirii nu s-a putut abține
Fanatik.ro
Ce se întâmplă cu fostul căpitan de la FCSB, după ce a avut mai multe probleme personale: ”E foarte bine”
Capital.ro
Curs valutar vineri, 24 iulie. Cât valorează euro și dolarul înainte de weekend. BNR a publicat noile cotații
Playtech.ro
Vacanță de coșmar într-o vilă din Thassos. Ce a găsit un român în casa rezervată direct la proprietar: „Aţi stat aşa?”. Foto
Adevarul
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart al unui avion: „Aceste afirmații sunt lipsite de sens”
wowbiz.ro
Andreea Ibacka a izbucnit în plâns! Ce a emoționat-o până la lacrimi pe vedetă: „Nu-mi mai e rușine să fiu vulnerabilă”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Astăzi se împlinesc 9 ani de la decesul Denisei Răducu! Incredibil ce a apărut pe pagina regretatei artiste
iamsport.ro
Imagini-bombă cu Simona Țăranu, care s-a refugiat într-un colț de paradis | GALERIE FOTO
MediaFlux
Apare o nouă monedă în România. BNR anunță ce valoare vor avea banii lansați pe 27 iulie
stirilekanald.ro
Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România