Andreea Antonescu vrea o surioară pentru fetița ei. Deși nu a divorțat încă, vedeta se gândește la al doilea copil: ”Aș mai vrea!”

Andreea Antonescu nu și-a găsit liniștea lângă soțul ei și a decis să divorțeze. Deși nu are încă actul care să o separe de tatăl copilului ei, vedeta nu duce lipsă de admiratori.
Alina Costache
01 dec. 2021, 08:54
Andreea Antonescu vrea o surioară pentru fetița ei. Deși nu a divorțat încă, vedeta se gândește la al doilea copil: ”Aș mai vrea!”
Andreea Antonescu, dezvăluiri de la Survivor

Andreea Antonescu vrea o surioară pentru fetița ei. Vedeta a dezvăluit că fiica ei, Sienna, își dorește din tot sufletul o surioară și i-a cerut acest lucru în repetate rânduri. De altfel, vedeta nu a semnat încă actele de divorț cu fostul partener de viață, de tatăl fiicei sale, Traian Spak.

Andreea Antonescu vrea o surioară pentru fetița ei. Deși nu a divorțat încă, vedeta se gândește la al doilea copil: ”Aș mai vrea!”

Andreea Antonescu a adăugat că nici tatăl fetiței ei nu și-a refăcut viața și că și ea este o femeie singură în prezent și că singura modalitate de a nu rămâne singură de sărbători este să meargă ea în State, la soțul și fetița lor.

”E și mama acolo, deci vom fi un minimum de patru, asta doar dacă sunt ceva noutăți pe care eu încă nu le-am aflat. Suntem deschiși la orice”, a declarat Andreea Antonescu, la Antena 1.

Citește și: Andreea Antonescu a trecut prin clipe cumplite. Vedeta şi-a revenit cu greu: „A intrat peste mine în casă, cu un cuțit”
Vedeta a reiterat că nu mai este nicio șansă între ea și soțul ei, în condițiile în care s-au separat de atât de mult timp și au pornit pe drumuri total diferite, însă niciunul nu și-a găsit până acum un alt partener de viață.

Andreea Antonescu și fostul partener de viață au rămas în relații foarte bune și comunică foarte mult. Cântăreața a dezvăluit că fiica ei s-a obinuit destul de rapid în State, dar îi place mult și în România, unde s-a atașat de toți colegii și prietenii săi, așadar întotdeauna întoarcerea de la tatăl ei este o schimbare destul de serioasă.

”Acum și mami e cu naveta. Nu mai mergem la Galați, mergem în State. Nici mami nu se supără foarte tare, dar na”, a adăugat Andreea Antonescu.

Citește și: Andreea Antonescu, cea mai provocatoare mămică de la o petrecere privată. Vedeta a dansat lasciv: „Se ține bine, bravo ei!”
 

 

DailyBusiness
Costul orar al forței de muncă în România a crescut semnificativ în trimestrul IV 2025
Spynews
Iustin Petrescu și iubita lui se căsătoresc! Primele declarații despre nuntă
Fanatik.ro
Care este vârsta unde se vede talentul unui copil și potențialul de a ajunge un mare fotbalist. Dezvăluirea lui Adrian Mutu
Capital.ro
Clienții nu pot retrage numerar. Se face notificare prealabilă către bancă. Tranzacția poate fi limitată
Playtech.ro
Cât costă să îți faci pașaportul în 2026 și în cât timp îl primești
Adevarul
Amenințarea ayatolahului: „Vom transforma strâmtoarea Ormuz într-o armă!”. Presa britanică scrie că Mojtaba Khamenei ar fi în comă, cu un picior amputat
wowbiz.ro
Unde și când își pot lua fanii rămas-bun de la Mugurel Vrabete. Anunțul făcut de trupa Holograf despre funeralii
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS O persoană și-a pierdut viața după ce s-ar fi aruncat în fața metroului în stația Unirii
iamsport.ro
Mirel Rădoi, decis să plece în vară de la FCSB! Cum încearcă Gigi Becali să îl convingă să continue la echipă
MediaFlux
Mama lui Ilie Bolojan dezvăluie fața neștiută a premierului. Cui îi cânta și ce făcea când mergea cu vacile: ”E un băiat care nu mai are păreche”
stirilekanald.ro
Adio, albastru de Voroneț? Când se găsesc bani pentru restaurarea picturii exterioare de la celebra mănăstire din patrimoniul UNESCO?
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj