Tragedie în Capitală. O femeie a murit după ce s-a aruncat de la etajul şapte al unui bloc

O tragedie s-a petrecut încă de la primele ore ale dimineaţii, în Capitală. O femeie în vârstă de 44 de ani a murit după ce s-a aruncat de la etajul şapte al unui bloc din Bucureşti.
Filip Stan
04 aug. 2022, 12:37
Tragedie în Capitală. O femeie a murit după ce s-a aruncat de la etajul şapte al unui bloc

Tragedie în Capitală. O femeie în vârstă de 44 de ani a decis să-şi pună capăt zilelor, joi dimineaţă. Aceasta locuia împreună cu mama ei şi se pare că trecuse recent printr-un divorţ.

Tragedie în Capitală. Gestul extrem făcut de o femeie de 44 de ani

Citeşte şi O fată de 14 ani s-a aruncat de la etajul 4 al unui bloc din Capitală

Femeia în vârstă de 44 de ani s-a aruncat, joi dimineaţă, de la etajul şapte al unui bloc de pe Calea Văcăreşti. Din păcate, aceasta a murit pe loc. Trupul femeii a fost ridicat de INML pentru efectuarea necropsiei.

Poliţiştii au deschis o anchetă şi fac cercetări pentru a stabili împrejurările în care a avut loc tragedia din Capitală.

„În cursul acestei dimineți, în jurul orei 9:00, Direcția Generală de Poliție a Municipiului București – Secția 15 Poliție a fost sesizată prin apel 112 despre faptul că o femeie, în vârstă de 44 de ani, s-ar fi precipitat de la etajul 7 al unui bloc, situat în Sectorul 4. La fața locului s-au deplasat echipaje de prim ajutor, precum și polițiști din cadrul secției.

În pofida eforturilor personalului medical, a fost declarat decesul femeii. În vederea stabilirii cauzelor și condițiilor în care s-a produs decesul, cercetările au fost preluate de Parchetul de pe lângă Tribunalul București și Biroul Morți Supecte și Ucideri din Culpă din cadrul Serviciului Omoruri din Poliția Capitalei. Trupul neînsuflețit va fi transportat la INML în vederea efectuării necropsiei”, au transmis polițiștii, potrivit observatornews.ro. 

Citeşte şi Tânără avocată, fiica unui fost procuror craiovean, s-a sinucis în vizită la niște prieteni

DailyBusiness
VIDEO ALERTĂ pe Aeroportul Băneasa. Un avion de mic dimensiuni a ieșit de pe pista de aterizare. Traficul aerian a fost blocat
Spynews
Fiica Alinei Pușcaș va fi operată astăzi. Motivul pentru care Melissa va fi supusă intervenției. Fetița ei va fi anesteziată general
Fanatik.ro
MM Stoica, analiză dură a FCSB: „Suntem pe fundul prăpastiei! Bifăm un record istoric”. Ce se întâmplă cu Alibec 
Capital.ro
Călin Georgescu, în fruntea României. George Simion i-a dat vestea excelentă: Suntem la un pas distanță să luăm țara în mâini!
Playtech.ro
De ce să îți înfășori cheile mașinii în folie de aluminiu
Adevarul
Președintele Nicușor Dan a confirmat oficial când se va căsători: „Este 100% sigur”
wowbiz.ro
Percheziții în lanț după moartea Ștefaniei Szabo! Anchetatorii au ridicat mașina doctoriței, dar și mai multe obiecte găsite în camera de gardă. Solicitarea importantă făcută de familia sa
Economica.net
Alertă în România după o mutare "perversă" a Rusiei
kanald.ro
„Mi-e greu să cred că nu și-ar fi dorit să se mai trezească a doua zi”. Asta a fost ULTIMA DORINȚĂ a Ștefaniei Szabo! A apelat la un coleg cu doar câteva ore înainte să moară... mesajele au ieșit la suprafață!
iamsport.ro
Ilie Năstase nu se dezminte! Ce s-a întâmplat la prima înfățișare în procesul de divorț cu Ioana
MediaFlux
Ministrul Muncii anunță că se depun cereri pentru ajutorul de încălzire și suplimentul pentru energie! Plățile se fac începând din decembrie
stirilekanald.ro
O nouă EXPLOZIE a avut loc cu câteva momente în urmă, din cauza acumulării de gaze
substantial.ro
Primul complex cu jocuri de cazinou din Emiratele Arabe Unite va avea conexiune rutieră cu Dubai