Pe ce își cheltuie Bianca Drăgușanu, zilnic, banii. Nu se poate abține: „Investesc în starea mea de bine!”

Pe ce își cheltuie Bianca Drăgușanu, zilnic, banii. Vedeta mărturisea recent că nu se plânge deloc de partea financiară, are diverse contracte de imagine, dar și un atelier de rochii de ocazie și de mireasă. Câteodată, ajunge să câștige lunar chiar și 10.000 de euro, motiv pentru care nu se abține de la shopping și tot ce ține despre aspectul său fizic.
Alina Costache
02 oct. 2023, 09:07
Pe ce își cheltuie Bianca Drăgușanu, zilnic, banii. Nu se poate abține:
Pe ce își cheltuie Bianca Drăgușanu, zilnic, banii

Pe ce își cheltuie Bianca Drăgușanu, zilnic, banii. Fosta prezentatoare de la Kanal D dezvăluie că zilnic face cumpărături online, nu pentru că nu ar avea ce să poarte, ci pentru că acest fapt o împlinește. „Zilnic fac shopping online și astfel investesc în starea mea de bine!”, a declarat Bianca Drăgușanu, care are și o colecție impresionantă de bijuterii cu diamante, pe care și le-a cumpărat singură.

Citește și: Bianca Drăgușanu și Gabi Bădălău s-au împăcat. Prima reacție a blondinei după ce informația a fost făcută publică

Pe ce își cheltuie Bianca Drăgușanu, zilnic, banii

Frumos ar fi să le primești, pentru că din principiu femeile ar trebui să primească flori și bijuterii, dar, din principiu, pentru că sunt imaginea acestui brand, mi le-am cumpărat singură, de la prietena mea, care este și patroana acestui magazin. Mi le-am făcut custom made (n.r.: la comandă) și mi le-am cumpărat singură. Acum nu știu dacă o fi rău sau o fi bine. Acasă am o întreagă colecție de pantofi, ceea ce nu cred că e neapărat o investiție bună! Era mai inteligent să am bijuterii pentru că le poți valorifica oricând. Pantofii și gențile, nu prea”, a completat ea.

Până de curând, Bianca Drăgușanu prezenta emisiunea „Detectorul de minciuni”, la Kanal D2. Vedeta a rămas fără show, dar nu regretă, pentru că nu se întreținea din banii obținuți din televiziune.

Ce este pentru totdeauna? Mi se pare normal să vrei să evoluezi, să faci schimbări. În televiziune nimic nu este sigur. Întotdeauna am spus că e loc de mai bine și am intrat mereu în proiecte care am crezut că mă avantajează. O să vină altceva! Din fericire eu nu depind și nu am depins financiar de această emisiune și m-am bucurat cumva pentru că s-a închis pentru că a început copilul școală și efectiv nu mai am timp”, a mai mărturisit Bianca.

DailyBusiness
Ministerul Energiei convoacă un comandament de urgență. Sistemul Energetic Național, monitorizat în plin val de caniculă
Spynews
O tiktokeriță celebră din România vrea să recurgă la un gest necugetat!?! Ar fi intrat în patima substanțelor interzise
Fanatik.ro
Transfer de 1,5 milioane de euro la Universitatea Craiova! Simon Elisor a fost prezentat oficial de campioana României. Update exclusiv
Capital.ro
Curs valutar miercuri, 1 iulie. Cât valorează euro și dolarul american la începutul lunii. BNR a publicat noile date
Playtech.ro
Măsura prin care ANRE vrea să îi ajute pe români să evite facturile uriașe la energie. Când vei primi avertizare pe telefon despre consum
Adevarul
Leguma care poate pune în pericol glanda tiroidă. Cine trebuie să fie atent la consumul ei, potrivit medicilor
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Andrei Singureanu, fost concurent la un show de talente, dispărut de o lună în Portugalia. Familia îl caută cu disperare
iamsport.ro
Jucătorii de la FCSB au boicotat antrenamentul, iar Gigi Becali a mers de urgență la stadion: ”Vă credeți fotbaliști?”
MediaFlux
Un an de vechime la pensie va costa mai mult de la 1 iulie. CNPP anunță recalculări
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?