Theo Rose a răbufnit pe Internet. Cu ce probleme se confruntă artista: „Eu îmi bat joc de viața și de soarta mea”

Theo Rose a răbufnit pe Internet. Vedeta este foarte activă pe rețelele sociale, acolo unde se bucură de o comunitate numeroasă, pe care o ține la curent cu multe lucruri din viața ei. Recent, nu s-a mai putut abține și s-a descărcat fanilor, povestindu-le o situație cu care se confruntă.
Alina Costache
14 mart. 2024, 10:15
Theo Rose a răbufnit pe Internet. Cu ce probleme se confruntă artista:
Theo Rose a răbufnit pe Internet

Theo Rose a răbufnit pe Internet. Într-un videoclip postat pe InstaStory, cântăreața le-a povestit fanilor că se confruntă frecvent cu aceeași problemă: programările la medic la primele ore ale dimineații. Cu toate că se programează cu 2-3 săptămâni înainte și crede că va fi odihnită și pregătită pentru acestea, se trezește că nu este deloc așa.

Citește și: Drama prin care trece socrul lui Theo Rose. Laurențiu Damian a mărturisit ce are pe suflet: „Mi-e frică de singurătate”

Theo Rose a răbufnit pe Internet

Eu îmi bat joc de viața și de soarta mea cu programările astea la prima oră de dimineață. Eu nu știu ce e în mintea mea când mă programez eu cu 2-3 săptămâni înainte ‘Puneți-mă de la 8 dimineața, da, că o să fiu bine, o să fiu odihnită, eu dorm’. De unde știi tu că dormi?! Cine ți-a zis ție că dormi?

Doamne ferește, deci nu se poate așa ceva! E a nu știu câta oară când fac așa și zic că nu mai fac. Uite că mai fac, mă joc cu nervii mei, nu se poate!”, a mărturisit Theo Rose.

Chiar dacă este mereu cu zâmbetul pe buze, puțini sunt cei care știu că înăuntrul ei nu este mereu la fel de fericită precum pare, adesea ascunzând cu măiestrie sentimente de anxietate.

Sunt perioade în care nu dai de ea nici dacă o cauți, iar altele în care nu ți-ai dori-o sub nicio formă, că ea apare. Prima dată am avut în timpul unui zbor București- Timișoara, mergeam către un concert, am simțit că se întâmplă ceva la stomac, după care o presiune în cap, erau niște furnicături, știam că este frică, dar nu știam exact ce e. Nu îmi era frică de zbor, de cântat nu avem de ce să mă tem. Pur și simplu am ajuns la hotel cu starea aia de rău.”, a declarat Theo Rose, în cadrul podcastului „Facem”. (Citește AICI mai multe detalii)

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Soția lui Vali Vijelie le-a pus la punct pe admiratoarele manelistului! Ce "urare" le-a făcut Carmen Rusu
Fanatik.ro
Cuplul care a atras toate privirile pe stadion la Universitatea Craiova – Ararat Armenia. Foto
Capital.ro
Curs valutar joi, 20 august. Cât valorează euro, dolarul și francul elvețian. BNR a publicat noile cotații
Playtech.ro
Cât curent consumă casa chiar și când nu folosești nimic. Aparatele care trag energie 24 de ore din 24
Adevarul
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea românului cu 61 de victorii și 34 de KO-uri
wowbiz.ro
EXCLUSIV | Cine suportă costurile tratamentului Alinei Pușcău din America. Dan Alexa, dezvăluiri despre starea modelului: „Costă undeva la jumătate de milion. Situația e gravă”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O persoană a fost găsită carbonizată pe DN1, după ce mașina în care se afla a părăsit carosabilul și a fost cuprinsă de foc. Pompierii au intervenit de urgență
iamsport.ro
BREAKING | E gata: primul transfer pentru Șumudică după revenirea la CFR! Un internațional semnează cu clujenii
MediaFlux
Răsturnare de situație în politică! Ilie Bolojan, anunț privind formare unui Guvern
stirilekanald.ro
UPDATE Zi decisivă pentru Călin Georgescu! Fostul candidat la prezidențiale află dacă va fi judecat pentru tentativă de lovitură de stat