Larisa Udilă a vorbit despre a doua sarcină: „Nu pot să zic că era lucrul pe care mi-l doream”

Larisa Udilă a vorbit despre a doua sarcină. Bruneta s-a făcut remarcată după ce a participat în emisiunea “Bravo, ai stil”, de la Kanal D, care este dedicată modei. Datorită participării la acest show, și-a construit o comunitate numeroasă pe rețelele sociale.
Alina Costache
09 mai 2024, 13:50
Larisa Udilă a vorbit despre a doua sarcină:
Larisa Udilă a vorbit despre a doua sarcină

Larisa Udilă a vorbit despre a doua sarcină. Vedeta trăiește o frumoasă poveste de dragoste cu soțul ei, iar rodul iubirii este fiul lor, Milan, după care sunt topiți. Când vine vorba despre o nouă sarcină, influencerița a precizat că nu o să se întâmple în perioada următoare.

Citește și: Clipe de groază pentru Larisa Udilă în vacanță. Soțul vedetei, Alexandru Ogică, a fost la un pas de moarte: „Mi-a stat inima în loc”

Larisa Udilă a vorbit despre a doua sarcină

Următorul copil nu o să vină în perioada cea mai apropiată. Am zis că facem o pauză, momentan! Când o să ne simțim pregătiți și când o să ne punem la punct cu mai multe lucruri o să ne gândim la următorul copil! Niciodată nu ești pregătit să faci copii în general. Mai sunt persoane care se chinuie foarte mult ca să facă copii. Atunci, când femeia rămâne însărcinată, clar că și-l dorește cu toată ființa ei!

Nu a fost neapărat cazul nostru. Nici eu nu am rămas foarte ușor însărcinată, dar nu pot să zic că era lucrul pe care mi-l doream cu toată ființa în momentul respectiv. M-a luat puțin prin surprindere. Aș minți să zic că o parte din mine nu s-a întrebat: “Oare sunt pregătită? Oare pot să fac asta?”.

E destul de înfricoșător, aș putea să zic! Totuși, atunci când ai copil îți dai seama că viața nu ar mai exista fără el! E o rază de lumină din viață. Dar încă unul? Nu știu când o să fiu pregătită să fac! Tot timpul meu liber, clar, este dedicat lui! (n.r. fiului ei)”, a spus Larisa Udilă, pentru Ego.ro.

DailyBusiness
Ciprian Ciucu, declarație misterioasă în timpul votării: „Nu pot să spun de ce mă bucur”
Spynews
Drama neștiută a Anei Maria Barnoschi: „Am făcut undeva la 12-15 înțepături”
Fanatik.ro
Prima lovitură în mercato! Cel mai bun mijlocaș la închidere din SuperLiga pleacă în Polonia pe 500.000 de euro. Exclusiv
Capital.ro
Se schimbă regulile la locul de muncă. Guvernul a aprobat legea. Se aplică amendă de până la 7.000 de lei angajatorilor
Playtech.ro
Cum se calculează indemnizația de creștere copil: exemplu de calcul la un salariu de 4.500 de lei
Adevarul
Obiectul misterios descoperit în colonul unui pacient. Medic chirurg: „M-a înțepat în deget, m-a făcut să îngheț”
wowbiz.ro
Soțul Teodorei Marcu nu mai e om, la jumătate de an de când tânăra a fost ucisă! Ce se întâmplă cu el. Dezvăluiri cutremurătoare: „Din ce în ce mai greu…”
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Un bărbat dat dispărut de 17 ani și declarat legal fără viață a fost găsit viu, în munți. Motivul șocant pentru care a ales să trăiască singur, într-un cort improvizat
iamsport.ro
Unul dintre cei mai bogați afaceriști din Ungaria, investiție majoră în România! Proiectul gândit în apropiere de ansamblul rezidențial dezvoltat de Gigi Becali
MediaFlux
Anunț pentru toți românii care au acest tip de carte de identitate! Apar noi probleme
stirilekanald.ro
VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii
Cum a murit, de fapt, fiul lui Florin Călinescu