Anamaria Prodan îi răspunde lui Reghe la acuzația că i-ar fi furat un Ferrari: ”E mașina cu care merge zilnic la școală fiul meu. Bazaconii, să mai iasă și el în presă”

Antrenorul de fotbal Laurențiu Reghecampf acuză că i-au fost furate două mașini de lux si o barcă din casa în care a locuit cu fosta sa soție, prejudiciul ridicându-se la aproximativ 400.000 de euro. În replică, Anamaria Prodan a spus că un Ferrari este la ea și că este un bun comun. Ba mai mult, este același autoturism cu care este dus la școală copilul lor.
Filip Stan
11 mai 2024, 08:51
Anamaria Prodan îi răspunde lui Reghe la acuzația că i-ar fi furat un Ferrari: ”E mașina cu care merge zilnic la școală fiul meu. Bazaconii, să mai iasă și el în presă”

„Reghecampf și-a dorit, a zis că visul vieții lui este să aibă Ferrari, nu știu cât era Ferrari la momentul ăla. Când m-am dus eu la Ferrari, i-am spus șefului de acolo că vreau și eu repede o mașină Ferrari. Păi, nu avem… că știți, comandă… Nu, nu, eu vreau acum, banii jos. Păi, 300 și ceva de mii… Banii jos! Acum o vreau! Soțul meu vine mâine în țară. Mașina asta vreau să fie cu fundă mare, cu șampanie, să-l aduc direct, îi dai cheia și să plece cu ea. A leșinat când a văzut-o. Eu am fost omul care a făcut toate aceste surprize în familia Prodan-Reghecampf”, a spus Anamaria Prodan.

Contactată de jurnaliștii Digi24, ea a declarat că mașina a fost cumpărată în timpul căsătoriei și că nu a dispărut.

Citește și: Fosta soție a lui CRBL, mesaj surprinzător, la câteva săptămâni după divorț

„Asta este o prostie, niște bazaconii pe care le face Reghecampf să mai iasă prin ziare. Este mașina cu care băiatul meu merge la școală zilnic. Să ajungi să declari aberații la poliție, să induci și poliția în eroare, doar să îți apară numele în ziar este ceva cumplit”, a declarat fosta soție a lui Reghecampf

Procesul de divorț dintre Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf a început acum trei ani și a fost presărat cu scandaluri. A existat chiar și un episod violent, în care cei doi s-au bătut într-o parcare din București.

Citește și: Larisa Popa, adevărul despre ce fel de relație a avut cu Paul Nicolau. Au fost sau nu împreună? „Nu mai sunt Larisa lui Pescobar. Dar viața mea se va schimba”

DailyBusiness
Tanczos Barna respinge ideea suspendării președintelui Nicușor Dan: „Un foc de paie, nu se va întâmpla”
Spynews
Tavanul unui hotel din Sibiu s-a prăbușit peste oamenii din piscina interioară. Planul roșu a fost activat de urgență
Fanatik.ro
Juri Cisotti, portret de fotbalist: „Ai mei știu că sunt puțin nebun”. Interviu exclusiv
Capital.ro
Călin Georgescu, omul anului. Ion Cristoiu: A reușit să-și mențină nivelul de popularitate
Playtech.ro
Mega-proiectul abandonat din timpul lui Ceaușescu revine oficial la viață. Tarnița, hidrocentrala de 1.000 MW care va costa peste 1 miliard de euro
Adevarul
Rusia vrea să construiască o centrală nucleară pe Lună în următorii zece ani. Rosatom și Institutul Kurchatov, implicate în proiect
wowbiz.ro
Clipe cumplite pentru Loredana Groza, în prag de sărbători! Tatăl artistei se află în stare gravă la spital: „Tata…fă-te bine”
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
EXCLUSIV Ce cadouri se dau de Crăciun în familia lui Dan Negru. Prezentatorul Kanal D a dezvăluit și ce își dorește pentru 2026
iamsport.ro
Dan Șucu, acuzat direct că ar fi cumpărat Genoa cu ”bani furați”! Ce afaceri ”de milioane de euro” cu statul ar avea: ”Folosește o firmă dintr-un sat din județul Galați”
MediaFlux
Ce înseamnă, de fapt, Ajunul Crăciunului și de ce este considerat o noapte magică
stirilekanald.ro
Explozie pe Autostrada A1! Un camion plin cu GPL a sărit în aer după un accident cu un TIR. Imagini șocante
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend