Transformare uluitoare: O tânără a pierdut 30 de kilograme în doar patru luni schimbând rutina la micul dejun

O tânără a reușit să slăbească 30 de kilograme în doar patru luni, făcând o schimbare majoră la micul dejun.
Alina Costache
04 iul. 2024, 16:30
Transformare uluitoare: O tânără a pierdut 30 de kilograme în doar patru luni schimbând rutina la micul dejun

O tânără a reușit să slăbească 30 de kilograme în doar patru luni, dezvăluind secretele sale pe TikTok. Transformarea sa dramatică a captat atenția multor oameni, inspirându-i să-și reevalueze propriile obiceiuri la micul dejun.

Secretul succesului: O rutină de mic dejun sănătoasă

Rosa Charice a devenit virală pe TikTok după ce a împărtășit detalii despre lupta sa cu kilogramele în plus și despre schimbările pe care le-a făcut în rutina sa de dimineață. Potrivit spuselor sale, micul dejun este cheia succesului în pierderea în greutate.

Vezi AICI ce mănâncă Rosa Charice la micul dejun.

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
Scene incredibile în Capitală! Tânăr, surprins încercând să se arunce în fața mașinilor! CAV de la Survivor a intervenit imediat
Fanatik.ro
Ce a pățit iubita lui Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez a luat legătura cu autoritățile pentru a rezolva problema
Capital.ro
Curs valutar miercuri, 22 iulie. Ce valoare au euro, dolarul american și gramul de aur. BNR a publicat noile cotații
Playtech.ro
ANM a emis noi coduri portocalii și roșii de furtuni. În unele zone va ploua cât într-o lună
Adevarul
Paradoxul imobiliar din România: vânzările scad, dar prețurile cresc. Gabriel Biriș: „Ne așteaptă o ajustare de durată, de circa 5 ani”
wowbiz.ro
Dragostea plutește la propriu pe litoral! Doi îndrăgostiți au transformat marea într-o scenă de film romantic. Turiștii prezenți s-au uitat de două ori
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Bani pentru elevii care au obținut media 10 la examenele naționale! Ce sume ar putea primi absolvenții
iamsport.ro
400.000 de euro salariu pentru transferul verii la FCSB. Jucătorul a ajuns deja în România
MediaFlux
Bani pentru elevii care au dat examene. Ministerul Educației propune între 2.000 - 5.000 de lei
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România