Giulia Anghelescu și Vlad Huidu formează unul dintre cele mai îndrăgite cupluri din showbiz-ul românesc. Cei doi sunt împreună de aproape 20 de ani și sunt căsătoriți din 2012, construind o familie frumoasă alături de cei doi copii ai lor, Antonia și Eduard Mikael.
Citește și: Câte operații estetice are Giulia Anghelescu. Artista a recunoscut tot: „Sunt extrem de mândră”
Giulia a dezvăluit, recent, că a uitat de aniversarea relației sale cu Vlad Huidu, dar susține că nici soțul ei nu și-a amintit, mama vedetei fiind cea care a salvat „problema”.
„Nu doar eu am uitat, și Papu a uitat. A fost o perioadă foarte stresantă. El și-a amintit cu ajutorul mamei mele, să ne înțelegem. În ziua respectivă, el a vorbit cu mama la telefon, mama i-a zis: «La mulți ani, să fiți fericiți, să vă iubiți», iar apoi el a încercat-o cu mine, să vadă dacă îmi amintesc sau nu. Nu mi-am amintit, dar e ok”, a spus Giulia Anghelescu pentru SpyNews.ro.
„Noi oricum mai sărbătorim și pe 8 iulie, pentru că atunci am făcut cununia religioasă, și mai sărbătorim și în august 19 ani de relație, deci pot să mă revanșez și cred că el va uita”, a mai spus artista.
Giulia Anghelescu a povestit, amuzată, una dintre farsele puse la cale de Vlad Huidu.
„La un moment dat, m-am gândit că s-a stricat portbagajul și de asta se tot deschide. Afară ploua, iar Vlad nu a avut cum să filmeze neapărat dintr-un unghi din care să mi se vadă și reacțiile, că eu tot făceam, mă enervam, era foarte târziu, întârziam la o întâlnire. Soțul meu e foarte funny, nu se poate abține. După 19 ani de relație trebuie să mai facem și din astea”, a mai spus Giulia.