Adelina Pestrițu s-a mutat temporar în Turcia împreună cu familia, pentru a fi alături de soțul ei și de fetița ei, Zeny, pe durata filmărilor. Vedeta le-a arătat urmăritorilor apartamentul în care vor locui în lunile dedicate proiectului „Burlacii: Foc în Paradis”.
Apartamentul are două dormitoare principale, ambele având ferestre ample și o priveliște spectaculoasă. Decorul este unul spectaculos, realizat într-un stil elegant cu mobilier în nuanțe deschise și finisaje moderne.
Citește și: Alertă de la ANM. Ce zone sunt vizate de furtuni și cum se schimbă vremea în următoarele zile
Printre cele mai apreciate spații se numără baia principală, care are dimensiuni generoase și este echipată cu toate facilitățile necesare pentru un sejur de lungă durată. În imediata apropiere se află și un dressing spațios.
Apartamentul dispune, de asemenea, de două livinguri încăpătoare, amenajate cu canapele mari și confortabile, gândite pentru momente de relaxare petrecute în familie sau alături de prieteni.
Adelina Pestrițu s-a alăturat echipei PRO TV și va prezenta noul reality show „Burlacii: Foc în Paradis”, un format care va aduce în prim-plan povești autentice de dragoste, alegeri neașteptate și experiențe intense pentru concurenții aflați în căutarea sufletului pereche.
„Sunt foarte fericită să mă alătur echipei Pro TV într-un proiect atât de spectaculos. Simt că această propunere a venit exact în momentul potrivit din viaţa mea şi m-a convins că, după aproape 10 ani, este timpul să revin în televiziune.
Am spus mereu că voi face acest pas atunci când voi simţi că formatul mi se potriveşte cu adevărat, iar Burlacii: Foc în Paradis este exact genul de proiect pe care îl aşteptam”, a declarat Pestriţu.
Citește și: Cum se gătește Caponata Siciliană. Mâncarea preferată din copilăria mafioților din Italia