A ajuns la capătul răbdării. Şi-a abandonat maşina în faţa firmei de asigurări VIDEO

Un bărbat şi-a abandonat maşina distrusă în accident, în faţa firmei de asigurări în semn de protest.
Romania TV
28 oct. 2013, 12:53
A ajuns la capătul răbdării. Şi-a abandonat maşina în faţa firmei de asigurări VIDEO

Un bărbat şi-a abandonat maşina distrusă în accident în faţa firmei de asigurări în semn de protest. Şoferul care nu a fost despăgubit de firma de asigurări în urma unui accident a abandonat epava autoturismului în faţa firmei.

Potrivit România TV, bărbatul se luptă de două luni să obţină dauna pe o asigurare CASCO. El susţine că a plătit la timp asigurarea de peste 400 de lei lunar. Asiguratorul însă i-a motivat păgubitului că nu poate efectua plata, deoarece are neclarităţi în ceea ce priveşte proprietarul de drept al autoturismului. Supărat că nu poate obţine banii din asigurare, bărbatul a transportat caroseria până la sediul firmei de asigurări şi a abandonat-o în parcare.

DailyBusiness
Un profesor a făcut, anul trecut, 1,5 milioane de lei din meditații! Câți bani au declarat la ANAF, în total, cei care pregătesc elevii în particular
Spynews
Ultimă oră! Accident grav în Capitală! O mașină s-a răsturnat în urma impactului puternic
Fanatik.ro
Neluțu Varga l-a sunat pe Gigi Becali după ce a căzut transferul lui Louis Munteanu la FCSB. Voia să-i dea el bani jucătorului să plece de la CFR: ”Să vezi cum stă el în tribună!”
Capital.ro
Obligatoriu pentru proprietarii de teren. Se obține autorizație de la primărie. Nu poți tăia copacii chiar dacă sunt pe proprietatea ta
Playtech.ro
De ce se aud zgomote în centrala termică şi cum pot fi remediate?
Adevarul
Dialog cu dublu sens între Trump și Viktor Orbán: „Spuneți că Ucraina nu poate să câștige acest război?”
wowbiz.ro
El știe unde e Dani Mocanu! Ce se întâmplă acum cu artistul și evenimentele la care urma să cânte, în timp ce poliția îl caută în toată România
Economica.net
Atenție la ofertele de energie electrică pentru clienții casnici
kanald.ro
Ajutorul de deces 2025: Câți bani se acordă și cine poate beneficia de această indemnizație
iamsport.ro
Mihai Stoichiță, gest lipsit de respect la înmormântarea lui Emeric Ienei
MediaFlux
Cadou 50.000 de euro în noul an, pentru orice român care depune dosarul
stirilekanald.ro
Anunțul momentului pentru românii care vor credite!
substantial.ro
De la Vegas la Macau: cum diferă cultura jocurilor de noroc în lume