Spitalul din Odobeşti, judeţul Vrancea, va fi redeschis

Spitalul din Odobeşti, judeţul Vrancea, închis de Ministerul Sănătăţii în luna aprilie, urmează să se redeschidă.
Romania TV
19 dec. 2011, 11:35
Spitalul din Odobeşti, judeţul Vrancea, va fi redeschis

Unitatea medicală din Odobeşti deserveşte 35.000 de mii de oameni. Înainte să-i pună lacătul, spitalul fusese renovat şi s-au investit sute de mii de euro în aparatură.

Spitalul urmează să se redeschidă după sărbători. În acest fel, oamenii nu vor mai fi nevoiţi să se deplaseze de la Odobeşti la Focşani pentru o consultaţie.

DailyBusiness
Ciprian Ciucu, declarație misterioasă în timpul votării: „Nu pot să spun de ce mă bucur”
Spynews
Gheorghe Dincă a ajuns pe mâinile medicilor! Ce a pățit monstrul din Caracal, în penitenciar
Fanatik.ro
La câteva zile după ce și-a anunțat retragerea din tenis, Sorana Cîrstea face dezvăluiri neașteptate: ”A fost o relație de dragoste-ură”
Capital.ro
Lege pentru românii care locuiesc la bloc. Se obține aprobarea Adunării Generale. Proprietarii nu sunt obligați să plătească
Playtech.ro
„Ți-am zis” vs. „Ți-am spus”. Una dintre variante este greşită, poţi ghici care?
Adevarul
Încrederea ucrainenilor în Zelenski este în scădere. Doar aproximativ 20% ar vota pentru actualul președinte, arată un nou sondaj
wowbiz.ro
Vești de ultimă oră despre starea lui Dan Petrescu. Fiicele lui au venit de urgență în țară: „A slăbit 30 de kilograme”
Economica.net
Cea mai nouă ofertă PPC - Scad preţurile la energie electrică
kanald.ro
Industria în care are loc un val de concedieri. Sute de angajați rămân fără loc de muncă în brag de sărbători
iamsport.ro
FCSB a câștigat lupta cu Rapid: internaționalul român, la un pas de a semna cu campioana! Finanțatorul a anunțat: ”Aproape am bătut palma”
MediaFlux
Modificări la pensie din 2026. Modul de calcul pentru vechimea în muncă se schimbă complet
stirilekanald.ro
Anunțul momentului pentru români!
substantial.ro
Matematica devine joacă: 5 jocuri care fac cifrele prietenoase