Accident grav la Piteşti. Cinci maşini au fost făcute praf de un şofer începător

Un accident grav a avut loc sâmbătă dimineaţă, la Piteşti. Un tânăr de 19 ani care avea permis de doar două luni, a lovit cinci maşini. Poliţiştii fac cercetări pentru a stabili cu exactitate ce s-a întâmplat.
Romania TV
02 iul. 2016, 07:12
Accident grav la Piteşti. Cinci maşini au fost făcute praf de un şofer începător

În urmă cu patru ani, tânărul care avea atunci doar 15 ani, a luat maşina părinţilor şi după ce s-a plimbat prin oraş, a lovit mai multe maşini parcate în faţa blocului în care locuia.

De teamă să nu fie certat de părinţi s-a aruncat de la etajul şapte al blocului. Din fericire, a scăpat doar cu câteva fracturi.

La patru ani diferenţă, a procedat la fel. De data aceasta avea permis de doar două luni. A provocat însă, un alt accident, iar cinci maşini au fost serios avariate.

Tânărul a fost reţinut pentru 24 de ore.

Citeşte şi Accident provocat de un şofer de 92 de ani. Acesta a lovit un biciclist, după care a fugit

 

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Mama Mihaelei Rădulescu s-a stins din viață! Vedeta a revenit de urgență în România
Fanatik.ro
Tragedie! Un pilot de curse a murit împreună cu întreaga familie într-un accident aviatic
Capital.ro
Doliu în presa din România. O jurnalistă s-a aruncat de la etajul 7 și a murit. Ce mesaj a postat înainte: Dă-mi, Doamne…
Playtech.ro
Truc vechi pentru a încălzi caloriferele mai tare. Nu trebuie să umbli la termostat
Adevarul
Cine erau tinerii morți în accidentul din Bacău. Urmau să anunțe de Crăciun că vor avea un copil
wowbiz.ro
Primele imagini cu Mihaela Rădulescu, la capela unde este depus sicriul mamei sale. A venit de la Monaco cu o zi înainte de înmormântare, după un zbor cu întârziere | EXCLUSIV
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Ultimul mesaj postat de Mălina, tânăra de 27 de ani care și-a găsit sfârșitul după ce ar fi căzut de la etajul 7 al unui bloc din Oradea. Era jurnalistă și pasionată de fotografie
iamsport.ro
Bölöni l-a numit ”cel mai bun din Europa” pe fotbalistul Generației de Aur: ”Peste Beckenbauer! Era elegant și eficace”
MediaFlux
Vechime la pensie diferită! Românii care vor avea parte de alt calcul
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
DOLIU! A MURIT! PEPE „drum bun printre stele”… vestea a venit ca un trăznet