Adina Buzatu, dezvăluiri despre fiica sa. Cu ce se ocupă Sara la 27 de ani: „Organizează un eveniment în Australia”

Adina Buzatu și fiica ei, Sara, au o relație foarte frumoasă, ba chiar sunt prietene bune și se susțin necondiționat. Cele două urmează să plece în Australia, unde tânăra în vârstă de 27 de ani urmează să susțină un eveniment.
Alina Costache
30 sept. 2024, 17:49
Adina Buzatu, dezvăluiri despre fiica sa. Cu ce se ocupă Sara la 27 de ani:
Adina Buzatu, dezvăluiri despre fiica sa

Adina Buzatu va profita din plin de timpul petrecut cu fiica ei în Australia. După ce va termina cu evenimentul, Sara va petrece o săptămână cu mama ei și vor vizita tot ceea nu au reușit să vadă anul trecut.

Citește și: Adina Buzatu se plânge de programul încărcat! Motivul pentru care nu mai are niciun pic de timp: „Fac asta de 20 de ani”

Adina Buzatu se mândrește cu fiica ei

Vedeta a povestit că s-a adaptat cu greu la plecarea fiicei sale la studii, în Marea Britanie, însă, cu timpul, s-a obișnuit. Fiica ei este director de marketing la o importantă firmă din Anglia și va organiza un eveniment în Sydney.

Plec cu Sara, cu fiica mea. Ea organizează un eveniment acolo. Lucrează pentru o companie din Londra de cinci ani, chiar de șase ani aproape. Este director de marketing pe Asia-Pacific și este unul dintre evenimentele pe care ea le face, anual, acolo.

Anul trecut am fost în Australia prima dată. Și, după ce mergem în Sydney, unde ea organizează acest eveniment, vom petrece încă o săptămână împreună, o să vizităm locurile pe care nu am apucat să le vedem anul trecut„, a declarat Adina Buzatu, pentru Viva.ro.

Adina Buzatu nu își rezervă niciodată vacanțe

Stilista a povestit că Sara este cea care se ocupă de cele mai multe ori cu organizarea vacanțelor. „Anul acesta am fost în vacanță mult, mai mult decât toată viața mea (…) Mi-am dat seama că ai nevoie de ieșiri. Plecam foarte mult, călătoream foarte mult, dar mult cu munca. În general, organizatorul-șef este Sara, dacă nu, un alt prieten din grup, dacă nu alți prieteni din grup, dar eu niciodată.

Nu știu să îmi caut nici măcar un bilet de avion (n.r. râde). Nu apelez la agenții. Sara este atât de organizată, încât este totul perfect. Ea mi-a rezervat biletul și au zis că niște prieteni că vor să meargă în Cuba. A fost una dintre vacanțele organizate cu mult timp înainte, ceea ce mi se întâmplă rar”, a declarat Adina Buzatu, la Vacanță de vedetă.

DailyBusiness
Rubio vizitează Bahrainul pentru a obține sprijinul liderilor arabi din Golf în legătură cu acordul de pace cu Iranul
Spynews
Ce mesaj a lăsat Mihaela, românca din Italia care și-a ucis fiica și apoi s-a sinucis. Dezvăluirile făcute de fratele femeii
Fanatik.ro
Cum l-a pierdut FCSB la marea rivală Dinamo: „E o investiție!”
Capital.ro
Se verifică banii din cont. Românii care intră în atenția ANAF. Se cer documente doveditoare
Playtech.ro
Criza schimbă tradițiile. Invitații renunță la nunți și aleg să își păstreze banii, se plânge o mireasă: „Caut nuntaşi, am nevoie de alţi prieteni”
Adevarul
CTP îl atacă pe Ilie Bolojan, după ce l-a susținut constant. Motivul supărării: promovarea liberalului Peiu, fost membru AUR și SOS, în funcția de șef al organizației Ilfov
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Un șofer a intrat cu mașina într-o mulțime de oameni, în Timișoara! Câte victime sunt
iamsport.ro
A răbufnit la adresa lui Gigi Becali, de ziua finanțatorului FCSB: ”La mulți ani... cu executare! E un hoț”
MediaFlux
Crește vârsta de pensionare din iulie 2026. Reguli noi și pentru pensionarea anticipată
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?