Adrian Mutu, dezastru total în India

Adrian Mutu trăieşte un adevarat dezastru în India. Atacantul n-a jucat deloc în ultimul meci al lui FC Pune City din Indian Super League.

15 oct. 2015, 05:56

Adrian Mutu a privit de pe banca intalnirea dintre FC Pune City si Delhi Dynamos, scor final 1-2. Antrenorul lui Mutu, David Platt, a abordat partida din Indian Super League, avand oamenii de baza, Zokora, Ruiz si Sanli, pe banca de rezerve, iar acest lucru avea sa-l coste pana la final.

Citeşte şi Adrian Mutu, la a treia NUNTA. Când şi unde se căsătoreşte cu Sandra Bachici

Robin Singh a deschis scorul pentru Delhi in minutul 24, iar Gadze a dublat avantajul oaspetilor in minutele de prelungire a partidei. Uche a marcat si el pana la final, insa a fost prea putin si prea tarziu pentru Pune City.

Citeşte şi: Adrian Mutu, dezvăluire ÎN PREMIERĂ despre SCANDALUL „COCAINA”

Platt i-a trimis in teren in partea secunda pe Zokora si pe Sanli, insa Mutu a ramas pe banca tot meciul.