Adriana Bahmuțeanu s-a căsătorit, în secret. Ce a spus Silviu Prigoană despre mama copiilor lui

Adriana Bahmuțeanu s-a căsătorit, în secret, cu George Restivan. Ceremonia a avut loc în weekend-ul trecut, la Cernăuți, în Ucraina. Reacția lui Silviu Prigoană, despre gestul făcut de mama copiilor lui, a fost una de bun simț
Alina Costache
25 apr. 2023, 20:33
Adriana Bahmuțeanu s-a căsătorit, în secret. Ce a spus Silviu Prigoană despre mama copiilor lui

În urmă cu o lună, Adriana Bahmuțeanu anunțase că se gândește să mai amâne nunta cu George Restivan, dar în weekend-ul trecut cei doi s-au căsătorit la Cernăuți, în mare secret.

Întrebat despre pasul făcut de Adriana, Silviu Prigoană a avut o reacție decentă: „Viața personală a mamei copiilor mei este protejată de către Constituție. În consecință, no coment!”, menționeza impact.ro

Citește și Ana Ularu joacă în cel mai urmărit serial al momentului. „Personajul meu e un fel de bombă cu ceas”

Adriana Bahmuțeanu și Silviu Prigoană au fost căsătoriți de cinci ori și au și au divorțat cu scandal, de fiecare dată. Cei doi au împreună doi băieți, Maximus și Eduard. Ultimul divorț dintre cei doi a avut loc în 2015.

Citește și Andreea Antonescu surprinde. Cântăreața nu respinge scenariul împăcării cu jurnalistul pe care l-a făcut tată (FOTO)

Jurnalista a mai fost căsătorită și înainte de a-l cunoaște pe Silviu Prigoană, cu omul de afaceri Cosmin Bahmuțan.
Căsătoria cu George Restivan este a șaptea pentru Adriana Bahmuțeanu.

Vedeta a avut probleme la graniță, din cauza unor acte

Pentru că au ales să se căsătorească în Ucraina, Bahmuțeanu și Restivan au fost la un pas sa amâne, din nou, căsătoria, din cauza unor probleme la graniță.

„Nu am anunțat, am ținut secretul. Nu au știut nici măcar mamaicile noastre, altfel intrau în panică. Am avut peripeții la graniță. Am fost în Bucovina de nord. Era să nu ne mai ducem. Am avut niște încurcături cu actele și eu la un moment dat renunțasem, moment în care s-a trezit balaurul și a zis că trebuie să ne căsătorim. Am întârziat vreo două ore. A fost o aventură, s-a terminat cu bine.”, a declarat Adiana Bahmuțeanu, în exclusivitate, pentru Xtra Night Show

 

DailyBusiness
Republica Moldova avansează spre aderarea la UE. Au fost deschise noi capitole de negociere
Spynews
Cel mai mare regret al cântăreței Nico! Are legătură cu trupa B.U.G. Mafia
Fanatik.ro
Denis Drăguș renunță la o avere pentru a semna cu FCSB! Câți bani vrea de la Trabzonspor
Capital.ro
Se introduce portofelul digital. Schimbare majoră pentru români și restul europenilor începând din 2027. Documentele care vor putea fi folosite direct pe telefon
Playtech.ro
Ce ar însemna pentru România intrarea în „junk”. Cum ar putea fi afectați direct românii, de la rate la taxe
Adevarul
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă „Izumrud”, implicată în incidentul din strâmtoarea Kerci
wowbiz.ro
Cum arată fiul Mădălinei Manole la 17 ani! Fratele regretatei artiste a publicat o fotografie în premieră cu Petru Mircea Jr.
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Cine sunt cei doi alpiniști români găsiți morți în Alpii italieni. Emil și Cornel au căzut într-o crevasă la aproximativ 3.700 de metri altitudine
iamsport.ro
Mitică Dragomir șterge pe jos cu finanțatorul din SuperLiga: ”Vai de mine, am ținut cu el, dar nu îmi place! Ce să facă antrenorul?!”
MediaFlux
Când Bulgaria a încetat să fie gluma noastră și noi am devenit gluma Europei
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Masaj de cuplu la Soul Masaj București: de ce aleg cuplurile experiențe la salon în locul unei seri acasă?