Alexandru Cumpănaşu, dezvăluiri pe Facebook. „Am trecut prin momente absolut îngrozitoare”

Alexandru Cumpănașu a jignit o persoană pe Facebook, după aceasta din urmă a lăsat un mesaj legat de soția candidatului la prezidenţiale.
Romania TV
31 oct. 2019, 09:42
Alexandru Cumpănaşu, dezvăluiri pe Facebook.

Simona Baltag-Cumpănașu a început să fie o prezență constantă pe live-urile candidatului Alexandru Cumpănașu, scrie ziariștii.com. La unul dintre acestea, consoarta cunoscutului jurnalist a spus că „Toți banii pe care-i luăm noi… nu-i luăm de la instituțiile statului român, ca angajați sau ca funcționari sau ca membri în consilii de administrație sau alte minunății”.

Citeşte şi Alexandru Cumpănaşu, veşti triste: „Nu mai am dovezi că Alexandra este vie”

Și de aici s-a dezlănțut iadul, căci replica unui cititor l-a înfuriat pe Alexandru Cumpănașu, care s-a dezlănțuit la adresa posibilului alegător: „Bă, nesimțitule, soția mea a făcut TBC din cauza muncii în exces, nu a stat ca tine, un nemernic, cu burta la soare! Mă, nesimțit mai ești, mă! Da’ nesimțit rău! Păi, nu ți-e rușine să spui așa ceva? Doamne, ce animale!”.

Și, o dată făcută legătura, Alexandru Cumpănașu a început să prezinte amănunte despre TBC-ul soției: „Eu am făcut această mărturisire pentru că am trecut cu Simona prin niște lucruri foarte grele. Am trecut prin momente absolut îngrozitoare. Iar să ai soția internată într-un loc în care nu poți să ai acces timp de trei luni de zile, pentru că nu știi dacă trăiește sau moare, dacă se vindecă sau nu, pentru că din nefericire Simona s-a și dus târziu la medic… (…) Femeia muncea, săraca, de nu mai știa de ea, nu mânca, nu se alimenta, iar constatarea medicilor de aici, de la Spitalul de boli infecțioase, i-a spus foarte clar că, din nefericire, e pe fond nervos. A reușit să treacă peste această boală necruțătoare. Au trecut doi-trei ani de atunci”.

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
A fost găsit cuplul din București, dat dispărut pe Transalpină. În ce stare sunt Mihaela și Horațiu
Fanatik.ro
Ce înseamnă, de fapt, ”Lamine Yamal”? Povestea emoționantă din spatele alegerii acestui nume și cine sunt cei doi oameni după care a fost botezat starul Spaniei
Capital.ro
Pană majoră de curent pe litoral. Aproape 100 de hoteluri, restaurante și terase au fost afectate
Playtech.ro
Greșeli pentru care poți rămâne fără permis de conducere în Grecia. O simplă parcare l-a lăsat pe un român fără dreptul de a conduce timp de două luni
Adevarul
Cum arătau vacanțele românilor la mare în comunism. Discoteci, concursuri de Miss și turiști străini, într-o perioadă marcată de lipsuri
wowbiz.ro
Dragostea plutește la propriu pe litoral! Doi îndrăgostiți au transformat marea într-o scenă de film romantic. Turiștii prezenți s-au uitat de două ori
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Lucia și Constantin sunt cei doi soți care și-au pierdut viața în urma accidentului din Grecia, alături de bebelușul lor. Fiica de 8 ani este în stare critică
iamsport.ro
Ofertă de 8 milioane de euro pentru CFR Cluj! Cine vrea să cumpere clubul
MediaFlux
Un „călător în timp”, care susține că vine din anul 2118, dezvăluiri uluitoare despre viitorul omenirii: „Meritați să știți adevărul”
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România