Anamaria Prodan a dezvăluit cu cine a votat la alegerile din SUA. Impresara are cetăţenie americană din 2008

Anamaria Prodan (51 de ani) a anunţat cu cine a votat dintre Donald Trump (78 de ani) şi Kamala Harris (60 de ani) la alegerile prezidenţiale din SUA. Impresara deţine cetăţenia americană din 2008, după ce a aplicat pentru ea în 2003.
Filip Stan
06 nov. 2024, 16:08
Anamaria Prodan a dezvăluit cu cine a votat la alegerile din SUA. Impresara are cetăţenie americană din 2008
Anamaria Prodan a dezvăluit cu cine a votat la alegerile din SUA. Impresara are cetăţenie americană din 2008

Anamaria Prodan s-a numărat printre milioanele de votanţi la alegerile prezidențiale din Statele Unite ale Americiişi a transmis pe Instagram care a fost opțiunea sa dintre Donald Trump (78 de ani) și Kamala Harris (60 de ani).

„Trump și atât”, a scris Anamaria Prodan, cu majuscule, adăugând și câteva emoji-uri sugestive, inimi și medalii de aur, în cinstea noului președinte al SUA. Mai mult decât atât, fosta soție a lui Laurențiu Reghecampf (49 de ani) i-a menționat în postare pe Donald Trump și fiul acestuia. Impresara s-a îmbrăcat în roșu, iar pe cap a avut o șapcă pe care este scris sloganul din campania trecută a lui Donald Trump, „Make America Great Again” (n.r. – „Să facem America măreață din nou”).

Aceasta a blocat secțiunea de comentarii și a ales o melodie celebră pentru a sublinia importanța victoriei lui Donald Trump, „Born To Be Champions”, (n.r. – „Născuți să fim campioni”), interpretată de UNSECRET, proiect muzical american cunoscut pentru fuziunea de genuri precum pop, electronică și cinematic.

Citeşte şi: Donald Trump, discursul victoriei la alegerile din SUA 2024: ”Va fi era de aur a SUA, este o victorie magnifică pentru poporul american. Această zi va fi amintită pe vecie ca ziua în care cetățenii americani și-au luat înapoi țara”

Alegerea impresarei este cel puâin ciudată, în condiţiile în care votase în 2016 cu Hillary Clinton, prima adversară a lui Donald Trump. „Îmi place Trump ca om de afaceri, dar este foarte radical. America este recunoscută ca o țară liberă. Nu poți să reacționezi așa, dacă dorești să conduci America. Trebuie un diplomat în fruntea Americii, un om abil, nu un dictator. America nu are nevoie de un dictator”, declara Anamaria Prodan în 2016 pentru Libertatea.

DailyBusiness
Ministerul Energiei convoacă un comandament de urgență. Sistemul Energetic Național, monitorizat în plin val de caniculă
Spynews
Este oficial! Când începe Insula Iubirii - Reuniuni la Antena 1
Fanatik.ro
Modul original în care Ionuț Radu și-a anunțat revenirea la Celta Vigo din vacanță. Cât de ”gras” este portarul naționalei României
Capital.ro
Curs valutar miercuri, 1 iulie. Cât valorează euro și dolarul american la începutul lunii. BNR a publicat noile date
Playtech.ro
Noi furtuni sunt anunţate în Bucureşti, miercuri. Meteorologii spun că nu am scăpat de vremea rea
Adevarul
Blestemul mortal din farfuria țăranului: Ce mâncau românii înainte de mămăligă și cum a provocat aceasta o criză națională
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat și-a pierdut viața în Ilfov, în urma furtunii de marți seară. Un copac a căzut peste mașina în care se afla
iamsport.ro
Jucătorii de la FCSB au boicotat antrenamentul, iar Gigi Becali a mers de urgență la stadion: ”Vă credeți fotbaliști?”
MediaFlux
Alocații iulie 2026. Când intră banii pentru copii, dar și indemnizațiile și restul plăților sociale
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?