Andreea Bostănică, despre presupusul iubit arab. ”Lăsați omul să vă curteze. Îmi pare rău că aveți standarde atât de joase”. Cum au reacționat internauții. ”Vezi că ți-a migrat acidul”

Andreea Bostănică are parte de multă atenție, mai ales în ultimele zile. După cearta cu Ilinca Vandici, căreia aceasta i-a spus că până și ea este ”invidioasă”, tânăra îi pune la zid și pe internauții curioși. Mai exact, au apărut zvonuri în mediul online în care influencerița ar ”sta la brațul” unor bărbați misterioși, de-acolo ar primi și cadourile scumpe. Iată ce spune tânăra din Chișinău.
Filip Stan
21 mai 2024, 22:03
Andreea Bostănică, despre presupusul iubit arab. ”Lăsați omul să vă curteze. Îmi pare rău că aveți standarde atât de joase”. Cum au reacționat internauții. ”Vezi că ți-a migrat acidul”

Andreea Bostănică se află, la momentul actual, în centrul atenție, după ce a postat o serie de videoclipuri pe internet în care își prezenta anumite cadouri scumpe, dar și buchetele de flori la care unele femei doar visează.

Citește și Andreea Bostănică, mesaj scandalos în mediul online. Românii, jigniţi grav de „Regina TikTok-ului”: „Mi-e milă de voi!”

Mulți internauți au acuzat-o pe ”divă” că ar umbla cu diferiți arabi.

Tânăra nu a putut sta cu mâinile în sân, motiv pentru care a decis să le închidă gurile răutăcioșilor. Andreea Bostănică are o comunitate impresionantă de fani, însă acum a atras și multe păreri negative.

Aceasta s-a afișat cu cadouri scumpe primite de la ”admiratorii săi”, dar și cu buchete imense de flori.

Filmulețele cu tânăra influenceriță s-au viralizat rapid, iar mulți utilizatori i-au comentat, unii dintre ei precizând că nu li s-ar părea normal comportamentul pe care tânăra îl afișează pe internet.

De data aceasta, tânăra de 19 ani a dorit să facă lumină în subiectul referitor la presupusul iubit arab.

Totodată, a și transmis un mesaj fetelor care o urmăresc pe platformele de socializare.

În spațiul public au apărut informații potrivit cărora Andreea Bostănică ar avea un iubit arab. Ba chiar, pe Instagram, a apărut, zilele trecute, un videoclip în care Bostănică stătea pe o canapea alături de câțiva bărbați în vârstă și mai ”pufoși”, într-un club de lux din Dubai.

Șatena a dorit să facă lumină asupra acestui subiect, precizând că dacă un bărbat se află lângă ea, la o masă, nu înseamnă că ar avea o relație cu el.

”Lăsați omul să vă curteze”

Chiar și așa, aceasta nu a dat mai multe detalii despre prezențele misterioase din viața sa, cert este că beneficiile vin! Dacă mulți nu o știau pe tânără deși a lansat câteva piese în materie de muzică, ei bine, de data aceasta internauții români au fost atrași de acest subiect.

„În primul rând, îmi pare foarte rău că părinții voștri v-au educat așa, în special pe fetele cu standarde atât de mici. Adică vouă vi se pare ceva ireal ca un băiat să vă simpatizeze și să vă dea un buchet de flori sau o bijuterie.

Dacă vouă asta vi se pare ceva ieșit din comun și absolut ireal, îmi pare foarte rău de standardele pe care le aveți. Și filmulețele astea care circulă pe internet că sunt împreună, că am un iubit arab. Asta nu înseamnă că persoana care stă pe scaun lângă mine este iubitul meu sau sunt într-o relație cu el, adică eu dacă mă așez acum pe scaun în restaurant și este un băiat lângă mine, asta înseamnă că eu am o relație cu el? Asta mi se pare foarte amuzant, sincer. Și încă o dată. Îmi pare foarte rău că aveți niște standarde atât de joase.

Te-ar putea interesa și Andreea Bostănică face o avere din TikTok. Cu ce se laudă influencerița. ”Oameni invidioși”

Fetele care se liniștesc și zic că «A, cadourile astea ți le-a luat ăla, că nu știu ce, că ai fost cu el». Fetelor, vă dau un sfat. Fiți mai mândre cu băieții. Lăsați omul să vă curteze, să vă cucerească frumos, să vă dea un buchet de flori, să fie o normalitate să primiți flori în fiecare săptămână sau măcar o dată. Nu le mai achitați masa când ieșiți în oraș, că majoritatea fetelor care îmi dau hate asta fac”, a spus Andreea Bostănică pe YouTube.

Pe lângă cele precizat anterior, videoclipurile au ajuns în atenția adevăratelor vedete din showbiz-ul românesc, cum ar fi Ilinca Vandici și Teo Trandafir.

Ilinca Vandici a ținut să tragă un semnal de alarmă cu privire la sutele de mii de fetițe care o urmăresc pe tânără, și care, își doresc, în mod evident, aceleași lucruri ca ea.

Chiar și așa, tânăra din Chișinău a ținut să o pună la zid chiar și pe Vandici, spunând că și ea este, printre altele, tot o ”invidioasă”.

În secțiunea de comentarii, oamenii au lăsat în proporție de 90% doar mesaje negative, mai ales pentru că, noua ”divă” a țării, se hlizește și imită anumite persoane.

„În ce hal a ajuns, vedeți ce înseamnă să i se dea atenție?”, a scris cineva.

„Cred că toți suntem invidioși că te bagi sub mesele arabilor”, a zis altcineva.

„Vezi că ți-a migrat acidul”, a scris altcineva.

„Hai că și inapta asta s-a ajuns, ce mai știe să facă? Pe lângă noile skilluri..?”, a mai scris un altul.

DailyBusiness
Propaganda comunistă prinde pe TikTok. 130 de milioane de vizualizări din doar 200 de postări
Spynews
Un nou femicid, în România! O femeie ar fi fost ucisă de concubinul beat
Fanatik.ro
Celebra rivală a Simonei Halep a dat cărțile pe față, după retragere: ”Nu vreau să fiu o versiune tristă”
Capital.ro
Judecătorii de la Sectorul 1 decid soarta lui Călin Georgescu. Verdict la un an de la primul tur al alegerilor prezidențiale
Playtech.ro
Cine rămâne cu doar cu 15% din pensie după ce cumulul pensie-salariu a fost interzis. Proiectul a fost publicat de către Guvern
Adevarul
Cazul familiei care a rămas fără copiii pe care îi creștea într-o pădure din Italia, alături de cai, măgari și găini. Reacția lui Meloni
Președintele Nicușor Dan a promulgat legea! A intrat în vigoare o nouă regulă pentru comercianți, iar cei care nu o respectă riscă amenzi usturătoare
Economica.net
Cât va creşte euro, ce se va întâmpla cu preţurile, în decembrie şi în 2026
kanald.ro
Drama neștiută a medicului găsit fără suflare în Canalul Dunăre–Marea Neagră. Unul din pacienții Gabrielei Popi a vorbit despre ultimele clipe din viața ei: „Săptămâna trecută ne văzusem”
iamsport.ro
Dezvăluiri-ȘOC din interiorul FCSB! Jucătorii sunt 'disperați': cum i-a terorizat Gigi Becali
MediaFlux
Se fac angajări în mari companii de stat. Concursuri pentru mai multe posturi la Metrorex, CFR Călători și CFR SA
stirilekanald.ro
Anunțul momentului pentru români!
substantial.ro
De la Vegas la Macau: cum diferă cultura jocurilor de noroc în lume