Andreea Mantea se mută în Turcia, împreună cu fiul ei şi cu bona! S-a aflat MOTIVUL

Andreea Mantea va pleca de la emisiunea "Te vreau lângă mine" şi se va ocupa de show-ul "Puterea dragostei". Cum acesta se va transmite din Turcia, unde există deja o casă amenajată pentru concurenți, vedeta se pregătește pentru o relocare temporară în țara șefilor ei.
Filip Stan
06 nov. 2018, 10:32
Andreea Mantea se mută în Turcia, împreună cu fiul ei şi cu bona! S-a aflat MOTIVUL

Andreea Mantea va sta la Istanbul cât se va transmite „Puterea dragostei” la Kanal D. Vedeta și-a negociat noul contract în așa fel încât să poată pleca nu doar cu fiul ei, David, cum era firesc, ci și cu bona, absolut necesară în orele când ea filmează, trustul acoperind toate cheltuielile de cazare și transport, scrie Libertatea.

Andreea Mantea, experienţă traumatizantă! „Am făcut pe mine de durere!” FOTO

Andreea Mantea se va muta pe toată perioada filmărilor la Istanbul, însă cel mai probabil în week-end-uri va reveni în România, mai ales că un zbor pe ruta București-Istanbul nu durează mai mult de 45 de minute.

Franciza noului reality-show matrimonial, care va fi difuzat, cel mai probabil, din primăvara anului viitor, este deținută de compania-mamă a Kanal D, cu sediul în Istanbul. Emisiunea e deja difuzată în Turcia.

DailyBusiness
Salariile președintelui și premierului României ar putea crește MULT odată cu noua lege a salarizării
Spynews
Iubita lui Andrei Ștefănescu a împlinit 37 de ani! Ștefania Ducă a sărbătorit alături de prezentator și de fiul acestuia
Fanatik.ro
Afacerea în care se lansează Nadia Comăneci. Are legătură cu gimnastica și costumul purtat când a luat nota 10
Capital.ro
Amenzi de până la 1.500 de lei pentru șoferi. O primărie introduce reguli noi pentru parcări. Vor fi obligați să mute mașina
Playtech.ro
Ai observat un punct albastru pe telefonul tău Android? Ce semnifică noul indicator introdus de Google
Adevarul
De ce evită tot mai mulți români să vorbească cu vecinii și cum a dispărut ideea de comunitate
wowbiz.ro
Răsturnare de situație în cazul crimei din Bihor! Tatăl Alisiei a făcut publice ultimele mesaje ale adolescentei ucise: „Nu mă lasă în pace”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Ionuț, un tânăr de 22 de ani din Prahova, este căutat de polițiști după ce a plecat de acasă și nu s-a mai întors
iamsport.ro
O veste bună și una foarte proastă pentru suporterii Stelei
MediaFlux
SUA retrag avioane, distrugătoare și submarine din NATO. Motivul, reducerea prezenței militare americane în Europa
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți