Angajări la început de an în România. Compania oferă beneficii atractive la doi pași de București

Ești pasionat de domeniul vânzărilor și îți dorești să oferi cele mai bune servicii clienților alături de echipa JYSK România? Te atrage o activitate dinamică? Atunci tu ești asistentul de vânzări (f/m) pe care retailul danez de mobilă îl caută pentru locația din Șoseaua București - Urziceni 16 (Afumați).
Irina Dumitrescu
13 ian. 2025, 23:52
Angajări la început de an în România. Compania oferă beneficii atractive la doi pași de București

Ai oportunitatea de a te alătura unei companii de retail care își propune să devină prima alegere pentru angajați. Într-un mediu dinamic, ideile tale vor fi apreciate și te vei simți implicat. Dezvoltarea ta profesională este o prioritate pentru celebra companie Jysk România.

Se fac angajări lângă București

Pe lângă acest lucru, ca ambasador JYSK vei beneficia de următoarele avantaje:

posibilități de dezvoltare personală și responsabilități – promovăm intern 80% dintre manageri. Află mai multe aici.
concursuri interne între magazine, cu premii atractive.
ieșiri bianuale cu echipa.
bonusuri competitive ce recompensează vânzările și rezultatele excelente.
program de lucru flexibil.
reduceri de 20% la produsele JYSK și din grupul Lars Larsen.
tichete de masă, tichete de vacanță în funcție de vechime, asigurare medicală, bonus aniversar și petrecere anuală pentru toți angajații.
zile de concediu suplimentare: 23 zile după 3 ani, 25 zile după 5 ani, 27 zile după 7 ani.

Citește și ANGAJĂRI 2025: Job-ul full time plătit cu 5.800 euro pe lună în România. Ai nevoie de permis de conducere și experiență de minimum 2 ani. Top joburi căutate acum

Ce presupune acest job

În magazin vei fi responsabil de vânzări: oferi clienților servicii excelente cu un zâmbet pe buze! De asemenea, te asiguri că magazinul este mereu curat și aprovizionat cu produsele noastre. Participi la recepția, despachetarea, depozitarea și încasarea produselor atât în depozit, cât și în magazin. Activitățile fizice nu vor reprezenta o problemă. În plus, vei avea oportunitatea de a prelua responsabilitatea unei zone importante din magazin.

Cerințele companiei

Zâmbești constant și ai o atitudine prietenoasă, cu inițiativă, oferind cea mai bună experiență clienților la cumpărături.
Ești entuziasmat și îți place să interacționezi cu clienții.
Ești un coleg de încredere, gata să colaborezi pentru a depăși limitele și a obține rezultate excelente.
Îți place diversitatea, tehnologia și ești flexibil, atât în ceea ce privește sarcinile din magazin, cât și programul de lucru – te poți adapta și în weekend pentru a satisface nevoile clienților.

Toate aplicațiile vor fi procesate de echipa de recrutare sau de către manageri. Vei primi un feedback la adresa de e-mail sau numărul de telefon cu care ai aplicat. Mai multe detalii AICI.

Alte locuri de muncă oferite de JYSK

Director Magazin JYSK Otopeni
075100, Strada Odăii, Otopeni, Romania

Director Adjunct Magazin JYSK Mamaia Nord
900001, Bulevardul Mamaia Nord 34, Mamaia-Sat, Romania

Lucrator depozit JYSK Colosseum Chitila
Șoseaua Chitilei 284-286, București, Romania

Despre compania Jysk

„Credem că angajații noștri sunt cheia succesului nostru, pornind de la un magazin în 1979 la peste 3.000 de magazine în întreaga lume în prezent. În România ne dorim să ajungem la 200 de magazine în toată țara. De aceea, ne străduim să oferim dezvoltare și posibilități de creștere în cadrul JYSK și, de asemenea, ne mândrim să răsplătim angajamentul și efortul angajaților noștri. Cele trei valori fundamentale ale noastre JYSK – bun comerciant, bun coleg și spirit corporatist – exprimă comportamentul și atitudinea la care ne așteptăm unul de la celălalt. Avem încredere unul în altul și credem în delegare și libertate cu responsabilitate.

Vezi și Investiţia de milioane de euro care transformă economia din nord-estul României. Se fac angajări pe banda rulantă

JYSK acceptă pe toată lumea, indiferent de vârstă, identitate de gen, rasă, orientare sexuală, etnie și experiență. Împreună, ne asigurăm că avem o cultură incluzivă care încurajează, sprijină și celebrează vocile diverse ale angajaților noștri. Pentru că mai multe talente și personalități unice ne ajută să formăm o echipă mai puternică.”, se arată în mesajul de angajare.

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Fosta amantă a lui Sorinel Copil de Aur a trecut la amenințări: “Nu mi-e frică de pușcărie”
Fanatik.ro
Avem ofertele Rapidului pentru Cordea și Korenica! Neluțu Varga: „Atât costă! Să pună banii jos!”. Exclusiv
Capital.ro
Curs valutar joi, 30 iulie. Ce valoare au euro, dolarul american și gramul de aur. BNR a publicat noile cotații pentru principalele valute
Playtech.ro
Cât de mare este riscul să iei leptospiroză în timpul unei vacanțe la mare? Explicațiile medicilor după cazul Mirunei, tânăra aflată în stare critică
Adevarul
„De ce ar trebui să beneficieze de acciză redusă cineva care conduce un SUV?” Subvenția la motorină, criticată de un expert în energie
wowbiz.ro
Medicii au stabilit cu ce boală se confruntă, de fapt, Miruna! Adolescenta în vârstă de 18 ani se află în stare gravă, după ce a contactat o bacterie pe litoral
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Asistenta medicală Mihaela Ilie s-a stins din viață în timp ce era în concendiu la mare. S-a prăbușit în fața soțului și a copilului său
iamsport.ro
Victor Becali a dat cărțile pe față în legătură cu ”ruptura” dintre el și vărul Gigi: ”Mărginași cărora le place să se trezească vorbind!”
MediaFlux
Bolojan a recunoscut că a discutat cu George Simion! Victor Negrescu: Confirmă parteneriatul PNL-AUR prin care Bolojan se menține la putere
stirilekanald.ro
Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România