Anunţul unei tinere din Timişoara a aruncat Facebook-ul în aer: „Vreau să mă… Ofer în schimb 500 de euro”

O tânără în vârstă de 25 de ani din Timişoara a anunţat pe contul ei de Facebook că îşi doreşte foarte mult să aibă un copil şi oferă pentru cel care este dispus să o lase însărcinată 500 de euro.
Alina Costache
20 mart. 2015, 10:38
Anunţul unei tinere din Timişoara a aruncat Facebook-ul în aer:

O femeie din Romania a reusit sa creeze vâlvă pe Facebook cu un mesaj postat în urmă cu câteva ore. Adelina spune ca are 25 de ani şi îşi doreste cu orice preţ un copil, aşa că a apelat la puterea reţelelor sociale pentru a-şi găsi un bărbat s-o lase însărcinată. Câţiva bărbaţi au luat de bun acest anunţ.

Potrivit cancan.ro, fata spune că îşi doreşte atât de mult un copil încât spune că este dispusă să-i plătească viitorului tată 500 de euro, cu obligaţia ca acesta să renunţe la toate drepturile asupra copilui.

Parerile au fost impartite. O parte dintre cei care au comentat i-au luat apararea, dar a primit si o serie de critici dure.