ASA Tg. Mureş – CFR Cluj 0-0 în etapa a 12-a din Liga I. VEZI CLASAMENT

ASA Tg. Mureş şi CFR Clujau remizat, vineri, scor 0-0, într-un meci din etapa a 12-a din Liga I.

25 sept. 2015, 20:00

ASA a pornit în forță și după 7 minute își trecea în cont prima mare ocazie de gol. Manolov a trimis o minge în careul mic și Dedov a ratat cu poarta goală. CFR a reacționat și, în minutul 19, Nouvier a centrat de pe stînga și Beleck a trimis mingea cu capul direct în stâlpul din stânga lui Stăncioiu. În ultimul minut al partidei, Golanski a văzut al doilea cartonaș galben și a fost trimis la cabine.

ASA: Stăncioiu – Golanski, Ivan Gonzalez, Bejan, Balic – G. Mureșan, Brandan – Jazvici, Dedov, Romario – Manolov.

CFR: T. Marc – Tiago Lopes, Larie, L. Goian, Camora – Petrucci, Voiculeț – Jakolis, Cr. Lopez, Nouvier – Beleck.