Atât de beat încât nu a mai ştiut ce se întâmplă cu el VIDEO

Este vorba despre un bărbat din Constanţa care a căzut şi a alertat poliţia crezând că a fost lovit de o maşină. Mai mult, imediat după ce a fost dus la spital, a fugit. La doar 32 de ani şi la ora 11 dimineaţa a reuşit să aibă o cantitate de alcool apreciabilă în aerul expirat: 1,01 miligrame pe litru.
Romania TV
27 mart. 2012, 20:12
Atât de beat încât nu a mai ştiut ce se întâmplă cu el VIDEO

Pe filmare se vede cum după mai bine de zece minute, în care stă aproape neclintit, bărbatul îşi continuă aventura pe trotuar.

Când căzătura şi-a făcut efectul, bărbatul a crezut că a fost lovit de o maşină. A sunat singur la 112 şi a pus pe drumuri o echipă întreagă de poliţişti. Ajuns la spital, a reuşit să sufle în alcooltest doar o secundă, după care, a prins momentul oportun şi s-a făcut nevăzut.

„Se întâmplă o dată la 3, 4 zile. Mai puţin obişnuit este că am reuşit să obţinem material filmat. Cetăţeni în stare de ebrietate care vin şi reclamă că au fost victime ale unor accidente de circulaţie şi după două, trei zile să constaţi că toată munca a fost în zadar”, a spus un poliţist.

Pentru alertarea Poliţiei fără motiv, tânărul s-a ales cu o amendă de 500 de lei.  

DailyBusiness
Ministerul Energiei convoacă un comandament de urgență. Sistemul Energetic Național, monitorizat în plin val de caniculă
Spynews
O tiktokeriță celebră din România vrea să recurgă la un gest necugetat!?! Ar fi intrat în patima substanțelor interzise
Fanatik.ro
Top cele mai bogate soții de fotbaliști, care au ajuns la Cupa Mondială 2026. Ce loc ocupă, de fapt, Georgina Rodriguez
Capital.ro
Retragerea de numerar de la bancomat. Se face sesizare către bancă. Se verifică toate operațiunile în aceste cazuri
Playtech.ro
Cât trebuie să câștigi pentru o pensie de 4.000 de lei. Exemplu de calcul după legea pensiilor din 2026
Adevarul
Leguma care poate pune în pericol glanda tiroidă. Cine trebuie să fie atent la consumul ei, potrivit medicilor
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Andrei Singureanu, fost concurent la un show de talente, dispărut de o lună în Portugalia. Familia îl caută cu disperare
iamsport.ro
Ce pachet de acțiuni deține, de fapt, Andrei Nicolescu la Dinamo: ”Atât mai am după ultima actualizare”
MediaFlux
Notificare privind consumul de energie electrică. Românii vor primi alertă înainte de o factură mai mare
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?