BANCUL ZILEI: Cum să faci sex cu o blondă

Mitul despre blonde nu putea să lipsească din bancurile românilor.
Alina Costache
01 feb. 2014, 11:38
BANCUL ZILEI: Cum să faci sex cu o blondă

Într-o zi, un om era la pescuit. Avea într-o mână undiţa, iar în cealaltă mână o cărămidă. O tipă trece pe lângă lac şi zice:
– Ce faci cu cărămida aia?

– Dacă faci sex cu mine îţi zic!
– Nu.
A doua zi la fel; a treia zi la fel.
În a patra zi tipa se hotărăşte să facă sex cu respectivul ca să afle ce face cu cărămida.
După ce o fac ei, tipa îl întreabă:
– Ei, acum zi-mi şi mie ce faci cu cărămida aia!
– Păi la undiţă nu am prins nimic, dar la cărămidă eşti a patra!

 

***

O blonda, in timpul unei partide de amor pe bancheta din spate a unui Maybach:
– Stii, eu sint o persoana cu principii solide, nu imi pasa de averea ta, ma lasa rece faptul ca ai Maybach, chiar nu ma intereseaza luxul !
– Pai, nici pe mine nu ma intereseaza toate astea. Eu sunt soferul…

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
Bogdan de la Ploiești, filmat în timp ce țipă la Vanessa în plină stradă: ”Mai are puțin și o bate” | VIDEO
Fanatik.ro
După Luca Stancu, FCSB a mai rezolvat un transfer! Anunțul lui Mihai Stoica: „Pe listă pentru meciul cu Auda”
Capital.ro
Curs valutar miercuri, 22 iulie. Ce valoare au euro, dolarul american și gramul de aur. BNR a publicat noile cotații
Playtech.ro
Care este diferența dintre indemnizația de handicap și pensia de invaliditate. Explicațiile unui avocat
Adevarul
Paradoxul imobiliar din România: vânzările scad, dar prețurile cresc. Gabriel Biriș: „Ne așteaptă o ajustare de durată, de circa 5 ani”
wowbiz.ro
Dragostea plutește la propriu pe litoral! Doi îndrăgostiți au transformat marea într-o scenă de film romantic. Turiștii prezenți s-au uitat de două ori
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Bani pentru elevii care au obținut media 10 la examenele naționale! Ce sume ar putea primi absolvenții
iamsport.ro
E sigur că Ionuț Chirilă va fi demis după două luni de CS Dinamo: ”Un dobitoc care bea și fumează pe stadion!”
MediaFlux
SUA pune piciorul în prag în fața Rusiei. Putin începe să cedeze privind pacea
stirilekanald.ro
Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România