Bărbatul din Sibiu care a fugit după ce a provocat un accident, prins de poliţie: Nu deţine permis de conducere

Poliţiştii din Sibiu l-au identificat şi prins pe bărbatul care a provocat un accident în municipiu şi a fugit. Acesta nu deţine permis de conducere şi este cercetat pentru comiterea a patru infracţiuni.
Romania TV
07 sept. 2019, 19:29
Bărbatul din Sibiu care a fugit după ce a provocat un accident, prins de poliţie: Nu deţine permis de conducere

„În urmă cu puţin timp, poliţiştii rutieri au stabilit identitatea conducătorului auto implicat în accidentul din municipiul Sibiu, str. Ştefan cel Mare. Bărbatul, în vârstă de 33 de ani, domiciliat în Caşolţ, este cercetat penal sub aspectul săvârşirii a patru infracţiuni”, a transmis, sâmbătă seară, Poliţia Sibiu.

Bărbatul este cercetat pentru conducerea unui autoturism fără a deţine permis de conducere, conducerea unui autoturism neînmatriculat, părăsirea locului accidentului şi vătămare corporală din culpă.

Bărbatul a intrat cu maşina într-un camion staţionat şi a fugit. În autoturism se afla şi un pasager care iniţial a fugit de la locul accidentului, ulterior revenind şi anunţând incidentul.

Pasagerul a fost rănit, fiind transportat la spital.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Mama Mihaelei Rădulescu s-a stins din viață! Vedeta a revenit de urgență în România
Fanatik.ro
Proiectul gigant care putea revoluționa fotbalul românesc. Cum trebuia să arate arena Cotroceni și cine s-a opus
Capital.ro
Doliu în televiziune! Cel mai frumos actor actor s-a stins din viață. Toată lumea l-a văzut în seriale la TV
Playtech.ro
Program bănci de Crăciun Zilele în care vor avea program scurt şi în care vor fi închise
Adevarul
Cine erau tinerii morți în accidentul din Bacău. Urmau să anunțe de Crăciun că vor avea un copil
wowbiz.ro
Primele imagini cu Mihaela Rădulescu, la capela unde este depus sicriul mamei sale. A venit de la Monaco cu o zi înainte de înmormântare, după un zbor cu întârziere | EXCLUSIV
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Ultimul mesaj postat de Mălina, tânăra de 27 de ani care și-a găsit sfârșitul după ce ar fi căzut de la etajul 7 al unui bloc din Oradea. Era jurnalistă și pasionată de fotografie
iamsport.ro
Bölöni l-a numit ”cel mai bun din Europa” pe fotbalistul Generației de Aur: ”Peste Beckenbauer! Era elegant și eficace”
MediaFlux
Vechime la pensie diferită! Românii care vor avea parte de alt calcul
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
DOLIU! A MURIT! PEPE „drum bun printre stele”… vestea a venit ca un trăznet