Black Friday a blocat site-urile companiilor participante

"Vinerea neagră" (Black Friday) are mare succes şi în România. Abia dacă mai poţi accesa paginile de internet ale companiilor care au anunţat că participă la Black Friday. Clienţii eMAG s-au trezit cu noaptea în cap şi au epuizat deja stocul pentru multe produse. La fel s-a întâmplat şi la Evomag, iar site-ul celor de la Flanco e blocat.
Romania TV
25 nov. 2011, 10:23
Black Friday a blocat site-urile companiilor participante

Românii pot cumpăra produse electronice şi electrocasnice chiar cu 60 la sută mai ieftine.

eMag şi Flanco sunt primele firme din România care, începând cu ora 5, în online şi de la 10 în magazine, îşi vând marfa cu reduceri şi de 60 la sută.

Firmele au pregătit peste 30.000 de produse pe stoc. Clienţii pot cumpăra frigidere cu aproape 500 de lei, maşini de spălat cu nici 700 de lei, aparate de fotografiat cu 150 de lei, dar şi televizoare de ultimă generaţie la jumătate de preţ.

Magazinele online din România care au organizat “Black Friday” au vândut în primele ore o bună parte din stocurile destinate acestei zile.

Vezi cât au vândut magazinele în “Black Friday”

DailyBusiness
Românii aflaţi în telecabina blocată în Italia au fost evacuați și sunt într-o stare bună
Spynews
Dieta medicilor coreeni care te ajută să slăbești 13 kilograme într-o lună. Rezultatele vor începe să se vadă după trei zile
Fanatik.ro
Efectul Donald Trump. Treningul purtat de Nicolás Maduro în momentul în care a fost capturat de americani nu se mai găsește în magazine
Capital.ro
Doliu în fotbal. A murit un mare antrenor: Omul care ne-a construit. Nu vei fi niciodată uitat
Playtech.ro
Tabel amenzi viteză în Bulgaria actualizat pentru 2026. Ce sancțiuni te așteaptă
Adevarul
Secretul longevității stă în mitocondrii. Cum poți elimina celulele bolnave și recâștiga sănătatea
wowbiz.ro
Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Iulian s-a stins din viață la 22 de ani, în Germania! Tatăl tânărului a primit vestea în prima zi a anului 2026: „De astăzi e oficial, am rămas fără puiul meu drag!”
iamsport.ro
BREAKING | E gata: Rapid a rezolvat primul transfer al iernii! Internaționalul român vine direct în cantonamentul echipei și semnează contractul
MediaFlux
Cine este românul de 18 ani care a decedat în incendiul din Elveția. Tânărul venea frecvent în România
stirilekanald.ro
Filmul complet al sinuciderii de la stația Crângași! Detalii crunte despre ce s-a întâmplat cu femeia de 36 de ani
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend