Bogaţii din Braşov şi-au scos vilele la vânzare. Acestea ajung şi la 1,8 milioane de euro

Cinci case de peste un milion de euro fiecare sunt scoase la vânzare în Braşov. Cele mai scumpe se află în centrul istoric. Una costă 1,8 milioane de euro, cealaltă 1,7 milioane de euro.
Romania TV
08 ian. 2013, 10:55
Bogaţii din Braşov şi-au scos vilele la vânzare. Acestea ajung şi la 1,8 milioane de euro

Casa de 1,8 milioane de euro are 21 de camere şi o suprafaţă utilă de 500 de metri pătraţi, fiind împărţită în şase apartamente de 2, 3 şi 4 camere fiecare. Casa a fost construită între anii 1930 şi 1945 şi este una dintre cele mai impunătoare din zonă.

Pe aceiaşi stradă a mai fost scoasă la vânzare o casă cu preţul de 1,7 milioane de euro. Aceasta are 7 camere şi o suprafaţă utilă de 250 de metri pătraţi. De asemenea, în Braşov mai sunt scoase la vânzare alte 3 case cu preţul mai mare de 1 milion de euro fiecare.

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Vica Blochina, apariție incendiară! Cum arată în lenjerie intimă după ce a slăbit
Fanatik.ro
Ce diferență de vârstă există între Elizabeth Omoregie și Gabriela Moreschi, jucătoarele de la CSM București care au o relație și nu se mai ascund
Capital.ro
Amendă de 5.000 de lei pentru românii care au fântână și fosă în curte. Regula obligatorie pe care mulți proprietari o ignoră
Playtech.ro
Ți se închid aplicațiile singure pe telefon? Ce trebuie să verifici ca să rezolvi rapid problema VIDEO
Adevarul
Val de reacții la mesajul angajatei care lucrează de pe plajă. „O zi normală și productivă de lucru, într-un decor neobișnuit”
wowbiz.ro
Ultimul interviu al lui Ioan Isaiu, înainte de moartea fulgerătoare: „Nu poți cronometra gândul și visul”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Ultimul mesaj postat de Ioan Isaiu înainte să moară: ,,Urmează o injecție”
iamsport.ro
Tudorel Stoica: ”Pensia mea? Mi-e rușine să spun”. Câți bani încasează lunar legenda Stelei
MediaFlux
Când e Înălțarea în 2026. Ziua coincide cu o altă sărbătoare mare din România
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi