Bogdan Vlădău rupe tăcerea despre modelling. Motivul pentru care a renunțat la el: „Am primit avansuri și de la femei, și de la bărbați”

Bogdan Vlădău rupe tăcerea despre modelling. Bărbatul a activat în acest domeniu timp de mai mulți ani, însă, la un moment dat, a decis să renunțe, iar multă lume nu înțelegea de ce. Acum, soțul Ginei Chirilă a lăsat podiumul de modă pentru jungla amazoniană, unde organizează retreat-uri.
Alina Costache
27 iul. 2023, 17:31
Bogdan Vlădău rupe tăcerea despre modelling. Motivul pentru care a renunțat la el:
Bogdan Vlădău rupe tăcerea despre modelling

Bogdan Vlădău rupe tăcerea despre modelling. Recent, bărbatul a mărturisit că, în perioada în care făcea modelling primea tot felul de avansuri, atât de la femei, cât și de la bărbați. Acesta mai susține că acest lucru nu era pentru el, motiv pentru care a decis să pună punct acestei pasiuni, din care a câștigat bani frumoși o bună perioadă de vreme.

Citește și: Gina Chirilă și Bogdan Vlădău au probleme în cuplu? Blondina rupe tăcerea: „Fiecare face ce simte”

Bogdan Vlădău rupe tăcerea despre modelling

Dat fiind că am fost și model internațional, am primit tot felul de avansuri și de la femei, și de la bărbați. Poate că ăsta e și unul dintre motivele pentru care m-am lăsat, pentru că, din punctul ăsta de vedere, nu era pentru mine. În mediile astea cam așa e, dacă vrei la cel mai înalt nivel, trebuie să faci compromisuri.

De asta am și luat decizia să mă opresc. La 25 de ani m-a luat bookerul meu din Milano și mi-a spus că am de făcut compromisuri în cariera asta și că există numeroși bărbați frumoși care sunt dispuși să le facă, atunci am renunțat.

Absolut deloc (n.r. – dacă are o rutină de îngrijire). Am primit creme, dar toate s-au stricat pentru că nu le folosesc, doar atunci când simt că mă strânge fața foarte tare, atunci mă dau cu o cremă și culmea, mă simt foarte bine.

Altfel uit, nu sunt genul ăla care se pensează, își dă cu cremă, se duce la solar, nu fac din astea. Nu sunt genul care stă minute în oglindă, câteva secunde”, a spus Bogdan Vlădău la Antena Stars.

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Diletta Leotta, imagine spectaculoasă după ce a devenit mamă a doua oară. Complimentele au curs în valuri
Capital.ro
Amenzi de până la 20.000 de lei pentru proprietarii de terenuri. Controalele încep de la 1 iulie. Planta care se elimină obligatoriu
Playtech.ro
Cât vei plăti pentru aerul condiționat în vara lui 2026 dacă îl folosești 8 ore pe zi. Estimarea costurilor pentru o lună de caniculă
Adevarul
Haos în lanțul de comandă. Cine răspunde pentru securitatea Portului Constanța în caz de criză?
wowbiz.ro
Valentin Sanfira, mesaj dur despre oamenii care l-au dezamăgit: „Nu mai am încredere nici în cei care merită”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Drona care a bubuit în Portul Constanța ar fi a Ucrainei! Anunțul făcut de Marina Ucraineană, la scurt timp după eveniment. Reacția președintelui Nicușor Dan
iamsport.ro
Mutu, negocieri cu un club uriaș din Serie A: ”Ar putea să ajungă acolo”
MediaFlux
Se renunță complet la numerar. Țara care își ia adio de la banii cash începând cu 2027
stirilekanald.ro
(P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți