Cătălin Botezatu, mai îndrăgostit ca oricând. Cine e femeia care i-a furat inima. „Îmi plac femeile mai mature în gândire”

Cătălin Botezatu e din nou îndrăgostit. Designerul stârnește mereu curiozitatea fanilor, de fiecare dată când apare în spațiul publlic oamenii se întreabă dacă are sau nu pe cineva.
Filip Stan
23 mai 2024, 16:46
Cătălin Botezatu, mai îndrăgostit ca oricând. Cine e femeia care i-a furat inima.

Cătălin Botezatu se bucură de notorietate și e mereu înconjurat de prieteni și oameni apropiați la evenimentele la care participă. A fost văzut în preajma multor femei, dar pe niciuna nu a prezentat-o ca fiind iubita lui.

Mulți vor să știe dacă Cătălin Botezatu e sau nu singur. Creatorul de modă a fost mereu foarte discret în ceea ce privește viața lui personală. Acum, a fost extrem de sincer și a spus că îi place de cineva.

Designerul a mai precizat că nu-i place monotonia și preferă cât mai multă diversitate.

Citește și Scandal în Tureni: Veta Biriş a fost invitată să cânte la inaugurarea unei capele mortuare. Localnicii s-au revoltat!

„Îmi place de cineva dar… Îmi plac femeile mai mature în gândire! Mi-am făcut un target! Dacă mă îndrăgostesc și îmi place cineva: 4 luni durează! Maxim 5! Apoi, ca să nu se întâmple ceva, să ne despărțim, să sufere, să mă lase ea, mă întreabă de ce! Uite așa! Apoi găsesc pe altcineva 4-5 luni! Viața e frumoasă, merită trăită, nu trebuie să fie monotonă! În orice mariaj, după un an-doi se plictisesc, alții și după câteva luni. Și de ce să ne plictisim, când putem să diversificăm peisajul! Sunt mai fericit ca oricând!”, a declarat Cătălin Botezatu.

Designerul a trecut și prin momente dificile din cauza relațiilor pe care le-a avut. A suferit din dragoste, de-a lungul timpului, dar a învățat să meargă mai departe.

„Am suferit, nu pot să mint. Mi-am revenit. Am suferit, aș fi ipocrit să spun că nu. Dar nu am arătat asta oamenilor, tot timpul am spus că nu voi mai găsi ca ea niciodată, apoi în scurt timp a apărut o altă iubire. Cu toate sunt prieten. Asta e firesc“, a menționat Cătălin Botezatu.

Botezatu e foarte atent la toate aspectele când vine vorba de partenera lui, inclusiv la aspectul fizic, și nu-i plac femeile „îngălate”, ci cele puternice.

„Femeile îngălate! Prostia! Femeile Alfla, puternice, sunt periculoase, trebuie să le domini rău! Îmi plac femeile puternice, îngrijite, care pun foarte mult preț pe aspectul lor fizic. Nu mă interesează Miss-urile! Nu există femei urâte!”, a mai completat Cătălin Botezatu, care iubește din nou.

Citește și Motivul pentru care Anca Serea și-a retras fiica de la grădiniță: „Se pregătește acasă, are profesoară, educatoare”

DailyBusiness
Laureatul Nobel Joseph Stiglitz spune că inteligența artificială nu doar că îți poate lua locul de muncă, dar va face clasa „tech bro” și mai bogată
Spynews
Panică în Dubai! O dronă a lovit un zgârie-nori. Imagini terifiante
Fanatik.ro
Cum a apărut faimoasa expresie ”Focu’ la ei!”, folosită de Florin Halagian. Puțini știu care este, de fapt, explicația
Capital.ro
Ilegal la bloc în asociația de proprietari. Românii au dreptul să ceară dovadă. Procedura corectă pentru locatari
Playtech.ro
La ce temperatură se plantează roșiile și ardeii în solar. Câte grade trebuie să aibă solul pentru a nu suferi răsadurile
Adevarul
Exod inversat. Statistica surprinzătoare a românilor care revin definitiv în țară
wowbiz.ro
Motivul pentru care colegii din trupa Holograf nu își vor lua rămas-bun de la Mugurel Vrabete la Sala Palatului! Gestul emoționant pe care l-a făcut soția lui Romeo Dediu la priveghi | EXCLUSIV
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Durere fără margini în Constanța. O fetiță de 5 ani și-a pierdut viața după ce casa în care se afla a fost cuprinsă de foc. Mama și fratele ei sunt în stare gravă
iamsport.ro
Sorin Cârțu l-a făcut praf pe fostul conducător din fotbalul românesc: ”Din cauza fraierului s-a stricat tot!”
MediaFlux
Ilie Bolojan, anunț de ultimă oră privind cumulul pensie-salariu și mărirea vârstei de pensionare: „Trebuie să creştem vârsta de pensionare”
stirilekanald.ro
A fost măcel! Sunt peste 600 de morți
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj