Caz revoltător în Tulcea! Profesor de sport, arestat după ce a întreţinut relaţii sexuale cu eleve sale de 14 şi 15 ani

Profesorul de sport din judeţul Tulcea, în vârstă de 29 de ani, acuzat că a întreţinut relaţii intime cu trei minore, a fost arestat preventiv, a decis vineri seara Judecătoria Babadag.
Romania TV
18 sept. 2020, 17:28
Caz revoltător în Tulcea! Profesor de sport, arestat după ce a întreţinut relaţii sexuale cu eleve sale de 14 şi 15 ani

Ştire iniţială

Un profesor de sport din judeţul Tulcea a fost reţinut, după ce a întreţinut relaţii sexuale cu eleve lui minore, în vârstă de 14 şi 15 ani. Faptele au avut loc în perioada aprilie – iulie 2020.

Bărbatul de 29 de ani este urmărit penal pentru comiterea a trei infracţiuni de act sexual cu un minor în formă continuată, se arată în comunicatul Parchetului de pe lângă Judecătoria Babadag.

“În fapt, organele de cercetare penală ale Postului de Poliţie Topolog din cadrul IPJ Tulcea au fost sesizate de mama minorei M.A.A., cu privire la faptul că profesorul de educaţie fizică şi sport al fiicei sale ar fi întreţinut în mod repetat cu aceasta, precum şi cu alte eleve ale şcolii gimnaziale din localitate, mai multe raporturi sexuale”, se arată în comunicatul Parchetului de pe lângă Judecătoria Babadag.

Până în momentul de faţă au fost identificate trei victime, cu vârste între 14 şi 15 ani.

DailyBusiness
Dorian Popa, condamnat la închisoare cu suspendare după ce a fost prins drogat la volan în 2023
Spynews
Francisca și Tj Miles vor deveni părinți! Primele imagini cu burtica de graviduță a artistei | VIDEO
Fanatik.ro
Zodiile care domină lumea în următoarele 2 săptămâni. Au noroc triplu, motivație și putere
Capital.ro
Planul secret al lui Călin Georgescu cu Horațiu Potra. Ce plănuiau să facă în România
Playtech.ro
De ce să nu plătești pentru extrasul de carte funciară. Cum se obține CF-ul online, situația exactă în care este complet gratis
Adevarul
Simptomele infecției cu Candida Auris, ciuperca rezistentă care se răspândește rapid în Europa
wowbiz.ro
Doliu imens în lumea manelelor! A murit Ionuț Americanu. Cornelia, dansatoarea maneliștilor, a făcut publică vestea tristă
Economica.net
Când se schimbă banii în România?
Prosport.ro
FOTO. Mădălina Ghenea, pur și simplu superbă într-o ținută sumară
kanald.ro
Românii nu vor mai putea să circule pe Transfăgărășan dacă nu achită taxa de acces
Cancan.ro
Klaus Iohannis, DISTRUS de ANAF: 'Va fi EXECUTAT silit'
iamsport.ro
Cadillac, obiectiv clar pentru primul sezon în Formula 1: ”E o provocare uriașă”
MediaFlux
Va fi revoluție în sistemul financiar românesc. Cu ce planuri a venit ministrul Finanțelor din America
stirilekanald.ro
Destin negru pentru doi tineri care se iubeau încă din copilărie. Ambii parteneri s-au sinucis, după o eroare a poliției
substantial.ro
O noua tragedie zguduie România. Accident îngrozitor