Celebrul palat al lui Gigi Becali a fost scos la vânzare în secret. Cu ce sumă se vinde

Palatul lui Gigi Becali a fost scos la vânzare fără ca acesta să știe. Proprietarul nu a aprobat nimic și, totuși, casa este scoasă la vânzare.
Alina Costache
19 apr. 2024, 12:20
Celebrul palat al lui Gigi Becali a fost scos la vânzare în secret. Cu ce sumă se vinde

Celebrul palat al lui Gigi Becali este scos la vânzare, cu toate că acesta nu a aprobat vânzarea acesteia.

Gigi Becali a explicat pentru știripesurse.ro că el nu a oferit spre vânzare locuința niciunei agenții imobiliare. Cu toate acestea, pe site-ul agenției imobiliar Regatta, proprietatea apare ca și cum ar fi scoasă la vânzare. Gigi Becali a menționat că singura discuție a fost în momentul în care o ambasadă a fost interesată de achiziția locuinței și le-a cerut suma de 25 de milioane de euro.

Citește și: Laurette scoate totul la vânzare! „Vând casa din Tunari, la pachet cu mașina”. Motivul pentru care a fost nevoită să renunțe la tot

”Nu știu nimic, eu n-am scos palatul la vânzare, nu a venit nimeni de la o agenție imobiliară la mine. Am zis că palatul costă 25 de milioane. Orice este de vânzare în viața asta, mai puțin casa părintească. Casa părintească nu se vinde niciodată! În rest, dacă vine cineva să dea 25 de milioane, eu îl dau, dar nu am scos palatul la vânzare, tată!

Probabil caută și ei comisionul, că la 25 de milioane de euro comisionul este mare. Nu știu și nu mă interesează. A fost atunci discuția, că au venit de la o ambasadă să se intereseze, dar atât”, a spus Gigi Becali, potrivit știripesurse.ro.

Citește și: O americancă stabilită în România demontează stereotipurile despre țara noastră: „O țară periculoasă? Eu nu cred, veniți să o vizitați!”

DailyBusiness
Salariile președintelui și premierului României ar putea crește MULT odată cu noua lege a salarizării
Spynews
Imaginile care îți sfâșie inima! Tânărul de 19 ani care a murit în accidentul din Brăila, condus pe ultimul drum
Fanatik.ro
Ce schimbare a produs Marius Baciu în vestiarul FCSB după doar o săptămână: „Pleacă favoriți cu Dinamo”
Capital.ro
Amenințare directă din Rusia după atacul din Galați! Dmitri Medvedev: „Acest lucru se va întâmpla în continuare”
Playtech.ro
Câţi bani pierd asistenţii medicali după noua lege a salarizării. Exemplu concret de calcul pentru sporuri
Adevarul
Majoritatea ucrainenilor susțin trimiterea de trupe pentru a apăra Polonia, țările baltice și Republica Moldova în cazul unei agresiuni ruse
wowbiz.ro
Ședința CSAT, după ce o dronă s-a prăbușit pe un bloc din Galați, s-a încheiat! Primele concluzii, anunțate de Nicușor Dan. Cele două victime sunt o mamă și copilul ei
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O femeie s-a stins din viață în Bacău, după ce a fost înjunghiată de mai multe ori de propriul partener! De la ce ar fi pornit totul
iamsport.ro
Mihai Stoica a pus mâna pe telefon și i-a chemat pe jucători să semneze cu FCSB: ”Gata, e rezolvat tot!”
MediaFlux
Mariana Bitang, de nerecunoscut! Doamna de Aur a gimnasticii românești, tunsă scurt, alături de Octavian Bellu prin Herăstrău FOTO și VIDEO PAPARAZZI
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți