Celia şi soţul ei nu şi-au mai văzut rudele din Australia de patru ani. Condiţiile de acces sunt draconice din cauza Covid-19

Celia şi soţul au fost blocaţi în România din cauza condițiilor dificile de acces în Australia, generate de restricțiile Covid-19. "Nu şi-a mai văzut mama de patru ani", a declarat artista despre marele regret al partenerului ei de viaţă.
Filip Stan
24 nov. 2022, 17:52
Celia şi soţul ei nu şi-au mai văzut rudele din Australia de patru ani. Condiţiile de acces sunt draconice din cauza Covid-19
Celia şi soţul ei nu şi-au mai văzut rudele din Australia de patru ani. Condiţiile de acces sunt draconice din cauza Covid-19

Celia şi soţul ei nu şi-au mai văzut rudele din Australia de patru ani. Ţara de la Antipozi are reguli extrem de stricte din cauza Covid-19, fiind practic aproape imposibil ca un străin să mai ajungă acolo.

Citeşte şi: Celia, la un pas de divorţ. Declaraţiile neaşteptate ale artistei: „Din orgolii, din epuizare, din tristețe”

„În ultimii ani pandemia ne-a cam blocat în România, în sensul că ne-a fost greu să mai ajungem în Australia. Australia a fost una dintre cele mai stricte state pe parte de restricții Covid-19 și a fost foarte greu pentru soțul meu să ajungă la familia lui, la mama lui. Ceea ce ne dorim este ca în următoarele luni să ajungem acolo, pentru că se vor face acum patru ani de când nu și-a mai văzut familia. Vă dați seama, de ani de zile nu l-a mai văzut pe nepot, de când avea vreo patru anișori, iar acum are opt”, a declarat Celia la Antena Stars.

Citeşte şi: Celia a născut o fetiță! Vedeta a devenit mămică pentru a doua oară!

Artista vrea să plece cu familia ei în Australia cât mai curând: „Suntem pe punctul de a face plecarea spre Australia, dar deocamdată nu știm o dată sigură. Este foarte important să ne susținem unul pe celălalt, să ne înțelegem. Adică este clar că și mie îmi este dor de familia lui, îți dai seama lui cât îi este de dor de familie, de prieteni, el acolo era acasă până să începem noi relația și să ne facem un drum și aici”.

DailyBusiness
Isărescu avertizează: Tensiunile din Orientul Mijlociu cresc riscurile pentru economia României
Spynews
Probleme în Misiunea Artemis II! Ce s-a întâmplat la câteva ore după ce a decolat spre Lună
Fanatik.ro
Cum s-a afișat iubita lui Jude Bellingham. Ipostaza cu care i-a înnebunit pe fani
Capital.ro
Schimbări pentru asociația de proprietari. Reguli noi pentru grădinile de bloc. Se obține acordul a minimum 50% + 1 dintre proprietari
Playtech.ro
Programul mall-urilor de Paște 2026. Unde poți face cumpărături chiar pe 12 aprilie
Adevarul
„Indiana Jones al lumii artei”, omul-cheie în recuperarea Coifului de la Coțofenești: „Nu o fac pentru bani. Este o parte din sufletul României”
wowbiz.ro
Codruța Filip, dezvăluiri șocante despre divorț: „Tot ce am trăit în anii ăștia nu a fost real”. Reacția lui Valentin Sanfira: „Nu tac pentru că nu am ce spune…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O tânără însărcinată și-a pierdut viața în Câmpina, după ce a intrat cu mașina într-un copac. Avea doar 28 de ani
iamsport.ro
Banciu cere desființarea unei echipe din SuperLiga: ”O chestiune de prioritate națională, ai dovada clară!”
MediaFlux
Persoana secretă din spatele lui Donald Trump. I-a șocat pe toți când l-a comparat pe președintele SUA cu Iisus Hristos VIDEO
stirilekanald.ro
NEWS ALERT: Farmaciștii...Vezi mai mult
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj