Chefi la cuțite, sezonul 13. Componența celor trei echipe, după cea de-a doua probă de bootcamp: „Gândul meu era doar la echipa cu el conducător”

S-au aflat cele trei echipe de la Chefi la cuțite. Cine sunt cele trei echipe care vor lupta pentru marele premiu în valoare de 30.000 de euro.
Alina Costache
18 apr. 2024, 23:00
Chefi la cuțite, sezonul 13. Componența celor trei echipe, după cea de-a doua probă de bootcamp: „Gândul meu era doar la echipa cu el conducător”
Cele trei echipe de la Chefi la cuțite

Începe lupta pentru marele premiu de la Chefi la cuțite, în valoare de 30.000 de euro. Numai 18 concurenți au trecut mai departe după cea de-a doua probă de bootcamp, iar ei sunt cei ceare vor alcătui echipele celor trei chefi. Irina Fodor, gazda show-ului culinar, a anunțar și ce culori vor avea echipamentele concurenților.

Citește și: O vedetă Chefi la Cuțite și-a găsit o altă pasiune! Ce afaceri face în Bali. ”Așa este mai simplu”

Echipa de culoare roz, a lui Richard Abou Zaki, este formată din: Antonio Ștefănescu, Claudia Sauliuc, Andrea Recaldin, Geanina Crăciun, Dumitru Arun Vasile și Adnana Irimia.

Echipa de culoare verde, a lui Orlando Zaharia, este formată din: Alexandru Săbădeanu, Mihai Dragomir, Tatiana Găman, Lucica Susanu, Bogdan Năstase și Alexandra Veber.

Echipa de culoare galbenă, a lui Alexandru Sautner, este formaă din: Mario Mădălin Dumitru, Vlad Niculici, Iulia Maria Creangă, Ancuța Pop, Nicoleta Sima, Gabriela Lucuțar și Cătălin Țociu.

Citește și: Chefi la cuțite, 27 martie 2024. Un concurent a primit cuțitul de aur de la Chef Ștefan Popescu, dar l-a refuzat! Care a fost motivul lui Liviu Moroiu

Mihai Dragomir își dorea foarte mult să facă parte din echipa lui chef Ștefan Popescu, dar acesta a fost elimiant în etapa preliminară, așa că fostul său cuțit de aur a fost trimis în echipa lui Orlando Zaharia.

„M-am pierdut. M-am uitat la el, el se uita la mine. Mi-am dorit foarte mult la chef Ștefan Popescu în echipă și gândul meu era doar la echipa cu el conducător”, a declarat Mihai Dragomir, la Chefi la cuțite.

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
Dacă faci atac de panică, folosește acest truc simplu! Te poate calma instant
Fanatik.ro
Cât costă biscuiții pe care îi consumă Lionel Messi în fiecare dimineață la Cupa Mondială. Au un ingredient delicios și este un desert foarte popular în Argentina
Capital.ro
Pensie 2026. Casa de Pensii poate cere înapoi banii în aceste cazuri. Ce trebuie să știe toți pensionarii
Playtech.ro
Cele mai periculoase plaje din Grecia din cauza curenților. Ce trebuie să știe turiștii înainte să intre în apă
Adevarul
Conflict la vârful puterii în Ucraina. Sîrski îi răspunde lui Fedorov: „Datorită apărării Kievului, astăzi se pot ține briefinguri”. Budanov face un apel disperat la unitate
wowbiz.ro
Dragostea plutește la propriu pe litoral! Doi îndrăgostiți au transformat marea într-o scenă de film romantic. Turiștii prezenți s-au uitat de două ori
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O femeie din Galați, găsită fără suflare în casa concubinului ei. Era moartă de două săptămâni
iamsport.ro
Ioan Andone și-a stăpânit cu greu lacrimile! Răzvan Lucescu: ”Pe tata nu îl mai pot suna, dar dacă aș suna pe cineva acum, ar fi nea Ando”
MediaFlux
Horoscop 17 iulie. O zodie dă lovitura în carieră, iar alta primește o veste care îi poate schimba complet planurile
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România