Claudia Pătrăşcanu, acuzaţii dure la adresa soacrei: „Îmi lua banii de la cântări ca să își ia genți”

Claudia Pătrăşcanu face acuzaţii dure la adresa lui Gabi Bădălău, dar şi a soacrei sale, pe care o acuză că i-a luat toţi banii de la cântări, pentru a-şi cumpăra genţi. Vedeta susţine că îşi doreşte să primească banii pe care i-a luat familia Bădălău, în toţi anii în care a făcut parte din familia lor.
Alina Costache
22 ian. 2021, 09:12
Claudia Pătrăşcanu, acuzaţii dure la adresa soacrei:
Claudia Pătrăşcanu, acuzaţii dure la adresa soacrei

Claudia Pătrăşcanu, acuzaţii dure la adresa soacrei. Artista a spus că soacra ei a fost departe de a-l îmbuna pe Gabi Bădălău. Atunci când se întorcea de la concerte, mama afaceristului îi lua banii, astfel încât ea să nu fie cu picioarele pe pământ și să depindă financiar de familia ei.

Citeşte şi: Claudia Pătrăşcanu şi Gabi Bădălău, o nouă înfăţişare la tribunal. Ce a decis instanţa

În primele 6 luni nu am primit niciun ban. Ce a cerut tatăl copiilor mei de la mine? Întrebați-l! A cerut 50.000 de euro, a cerut lemnul și mobila din casă, unde dorm copiii. Eu nu mă gândesc la partaj. Eu vreau doar banii mei, din închiriat garsoniere. Vreau banii de la moțul copiilor pe care i-a luat. Și el i-a luat ca să își ia un escavator.

Claudia Pătrăşcanu, acuzaţii dure la adresa soacrei

Am muncit în firmele familiei Bădălău și nu am luat niciun ban. Soacra mea venea și îmi lua banii de la cântări, că voia să își ia genți. Sunt banii mei. Pe mine Gabi nu m-a pescuit de pe stradă. Nu m-a luat dintr-un club. Când m-am căsătorit cu Bădălău a fost pentru că m-am îndrăgostit de el. Și ca să fiu aruncată în stradă și să mi se ia absolut tot… pe mine mă poate discredita cât vrea. Sunt o mamă impecabilă pentru copiii mei.

Eu când l-am cunoscut pe Gabi era falit. Eu aveam treaba mea cu muzica, aveam un apartament, o mașină. Apartamentul l-am vândut ca să pot să îmi achit creditul. Pe mine mă penalizau băncile, din cauza jocurilor lui Gabi la cazino.”, a spus Claudia Pătrășcanu în emisiunea ”La Măruță”.

Citeşte şi: Claudia Pătrăşcanu, prima reacţie după imaginile cu Gabi Bădălău şi Bianca Drăguşanu, în Dubai

https://www.youtube.com/watch?v=jGoE_zQOJiE

DailyBusiness
Românii aflaţi în telecabina blocată în Italia au fost evacuați și sunt într-o stare bună
Spynews
Există sau nu cea mai bună grupă de sânge? Cine este predispus la înțepături de insecte, norovirus sau cancer
Fanatik.ro
SuperSonic! Interviu-eveniment cu Andrei Rațiu, Fotbalistul Anului 2025 la Gala Fanatik: „Putem câștiga cu Turcia! Doar asta avem în cap”. Video
Capital.ro
Călin Georgescu și soția sa Cristela, mesaj pentru români în ultima zi din an: Mă rog pentru poporul român de pretutindeni să fie binecuvântat cu inimă trează, cu lacrimi de iertare
Playtech.ro
Angajaţii cu venitul minim primesc ajutor de la stat în 2026. Lista beneficiilor oferite anul viitor
Adevarul
Țara europeană care renunță la sistemul tradițional de pensii: fiecare contribuabil va avea propria „pușculiță”
wowbiz.ro
Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Doi iubiți și-au pierdut viața la 17 ore distanță unul de celalalt. Ambii erau pe motocicletă atunci când și-au dat ultima suflare
iamsport.ro
'Ion Țiriac, un nume mai puțin cunoscut'. Ce au descoperit nord-irlandezii despre miliardarul român
MediaFlux
Superstiții legate de Revelion. De ce nu este bine să cheltuim pe 1 ianuarie
stirilekanald.ro
Filmul complet al sinuciderii de la stația Crângași! Detalii crunte despre ce s-a întâmplat cu femeia de 36 de ani
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend