Concordia Chiajna – FCSB 0-0 în etapa a 24-a din Liga 1. FCSB cade pe 3! VEZI CLASAMENTUL

Concordia Chiajna şi FCSB au remizat, luni, scor 0-0, în ultimul meci al etapei a 24-a din Liga 1.

18 feb. 2019, 19:39

Dennis Man a ratat două ocazii în primele 8 minute. Au fost singurele străluciri din prima repriză ale echipei nevoite să bată pentru a veni la un singur punct în spatele liderului CFR Cluj. Coman a nimerit transversala din poziție grea şi tot el a irosit și următoarea ocazie.

Finalul a fost animat. Iloki s-a speriat când l-a văzut în fața sa pe Bălgrădean și a împins mingea în corpul goalkeeperului advers. Man, reapărut în joc după aproape 80 de minute, a lovit și el transversala!

CONCORDIA CHIAJNA – FCSB 0-0

CONCORDIA CHIAJNA: Caparco – Meira, Marc, Cadamuro, A. Radu – Ropotan, Gorobsov – Grădinaru, Bawab (82 Albu), Nivaldo (60 Iloki) – M. Alexe. Antrenor: Adrian Falub.

FCSB: Bălgrădean – Benzar, Planic, L. Filip, Jr. Morais – Pintilii (70 Nedelcu), Fl. Matei (46 Moruţan) – Man, Fl. Tănase, Fl. Coman – Gnohere (66 Hora). Antrenor: Mihai Teja.