Criminala de la Medicină şi tatăl copilului ei s-au îndrăgostit în bucătăria penitenciarului

Modul în care Carmen Bejan şi tatăl copilului ei, un traficant de droguri, s-au cunoscut este foarte interesant. Surse au spus că cei doi s-au întâlnit în bucătăria penitenciarului. Reprezentanţii Penitenciarului susţin însă că acest lucru este exclus.
Romania TV
06 ian. 2012, 11:16
Criminala de la Medicină şi tatăl copilului ei s-au îndrăgostit în bucătăria penitenciarului

Vestea că studenta de la Medicină, condamnată pentru crimă, a rămas însărcinată în spatele gratiilor i-a uimit pe toţi.

Deşi închişi în acelaşi penitenciar, Carmen Bejan şi fostul iubit cu care a comis oribila crimă nu s-au mai văzut. Tatăl copilului lui Carmen este un traficant de droguri.

Bărbatul este cu 13 ani mai mare decât ea şi urmează să fie eliberat în aprilie. Surse apropiate penitenciarului au declarat, pentru Adevărul, că „relaţia dintre Carmen Bejan şi traficantul de droguri a început după ce aceştia s-ar fi cunoscut la bucătăria penitenciarului şi s-au întâlnit de două ori în şase luni, în camera intimă„.

Bărbatul îi tot trimitea scrisori, dar ea l-a respins, până în momentul în care i-a spus că are şansa să fie eliberată pentru o perioadă de un an dacă dă naştere unui copil. I-a spus că şi el se eliberează în aprilie şi i-a promis că o să se căsătorească, iar când se întoarce în detenţie are el grijă de copil şi o vizitează, lui fiindu-i mult mai uşor să facă acest lucru decât părinţior ei.

Reprezentanţii Penitenciarului Arad susţin că este exlus ca studenta ucigaşă de la Medicină şi iubitul ei să se fi cunoscut la bucătăria penitenciarului.

Este exclus. Mâncarea se prepară în penitenciarul pentru bărbaţi, iar singurele femei care au legătură cu mâncarea sunt cele care împart mâncarea femeilor. Probabil s-au cunoscut în alte împrejurări. Cu siguranţă nu s-au cunoscut la bucătărie„, au spus reprezentanţii.

Carmen Bejan este gravidă în cinci luni şi are toate şansele, ca la termenul din 16 ianuarie de la Tribunalul Arad, să primească o sentinţă de întrerupere a executării pedepsei. Traficantul de droguri, cu care tânăra este însărcinată mai are o fetiţă, însă fosta sa iubită s-a recăsătorit.

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Cine este mama copilului dispărut din Sibiu. Ce spun oamenii
Fanatik.ro
Dincolo de discuțiile de la summitul B9: pe ce loc e România în lume din punct de vedere militar. Clasamentele dezvăluie detalii surprinzătoare. Ce țări am întrecut și cine ne-a depășit
Capital.ro
Doliu în lumea artistică din România. A dus țara pe marile scene ale lumii: S-a suit la stele; un om cald și excesiv de modest
Playtech.ro
Taxă nouă pentru zborurile din Europa. Cât ar putea plăti în plus pasagerii avioanelor, suma nu este deloc mică
Adevarul
Victorie după 7 ani de umilințe: mama care a învins sistemul pentru a-și vedea agresorul fiicei după gratii: „Acum merg cu capul sus”
wowbiz.ro
Acuzații explozive în cazul crimei din Bihor! Mesaj dur al mamei elevei ucise în Bihor: „Nu voi lăsa adevărul să rămână ascuns”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Caz șocant în Capitală! O femeie de 53 de ani, de profesie psiholog, și-a pierdut viața după ce a căzut de la etajul 8 al unui bloc
iamsport.ro
Patronul echipei din SuperLiga ar fi promis 8 transferuri și ”cea mai tare echipă din istoria clubului”. Edi Iordănescu, dorit ca antrenor
MediaFlux
ANAF, anunț pentru milioane de români. Ce se va întâmpla cu SPV. Adrian Nica: „Am stabilit foarte clar ceea ce ne propunem să facem”
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi