Cristi şi Alina Borcea şi-au botezat copilul. Gigi Becali şi soţia lui au fost naşi VIDEO

Botez în familia Borcea. Fostul finanţator al clubului Dinamo şi soţia lui, Alina, l-au botezat duminică pe băieţelul lor de trei luni. Naşi au fost Gigi Becali şi soţia lui. Botezul a avut loc la Biserica Adormirea Maicii Domnului din Pipera, iar petrecerea va avea loc la un restaurant din Otopeni, unde a fost organizată şi nunta soţilor Borcea.
Romania TV
02 sept. 2012, 08:15
Cristi şi Alina Borcea şi-au botezat copilul. Gigi Becali şi soţia lui au fost naşi VIDEO

„Sunt obişnuit să botez. Eu nu cumpăr cadouri. Nevastă-mea se ocupă de astea. Bărbaţii muncesc şi femeile cumpără cadouri. Soţia a fost pe la Paris, i-a adus cadou de la Paris, de câteva mii de euro. Îmi place că s-au gândit să pună şi numele meu, George. Nu pot să îi urez decât noroc să aibă şi sănătate. Moştenire va primi, că părinţii lui se ocupă să îi lase”, a declarat Gigi Becali înaintea botezului.

Potrivit România TV, după creştinarea micuţului, familia Borcea, naşii Luminiţa şi George Becali, dar şi invitaţii lor vor petrece la un restaurant din Otopeni, acelaşi unde Cristi şi Alina au făcut nunta.

Aproximativ 70 de persoane sunt aşteptate, acestea fiind doar rude şi apropiaţi. Nu au fost invitaţi jucători de fotbal nici de la Steaua, nici de la Dinamo. Tacâmul costă în jur de 200 de euro.

DailyBusiness
Litoralul pentru toţi 2025. Ce prețuri sunt la cazări și care sunt stațiunile în care pot pleca românii
Spynews
În ciuda imaginilor fierbinți cu ei doi, Bogdan Mocanu se dezice de Iasmina: „Eu sunt un băiat serios”
Bzi.ro
Dezvăluiri emoționante făcute de Andra Măruță: ”M-a luat panica, i-am transmis că sunt însărcinată!”
Fanatik.ro
Ce s-a ales de românul care a câștigat 10 milioane de euro la Loto 6/49. Ce face acum, nici nu zici că e milionar
Capital.ro
Tragedie în lumea filmului. A murit unul dintre cei mai buni actori ai țării. Nu s-a mai putut face nimic pentru el
Playtech.ro
Când ești obligat să plătești fondul de rulment și când nu. Ce spune legea
DailyBusiness
Prognoza meteo 1-6 mai. Temperaturile urcă spre 30°C, urmate de un val de furtuni și răcire brutală!
Adevarul
Sondaj comandat de Nicușor Dan înaintea primului tur. Luptă strânsă între candidați pentru locul doi
wowbiz.ro
Măriuca, fetița luată în plasament de Luminița Anghel, ar fi devenit mamă la 17 ani! David Pușcaș a rămas șocat când a aflat: „Eu nu pot să cred! Ultima dată când am văzut-o era un copil”
Spynews
Andreea Bălan a răbufnit după discursul lui Claudiu Bleonț la adresa fiicei lui de la Premiile Gopo: „Vă dați seama ce face în privat cu familia sa”
Spynews
Imagini rare cu Laura Cosoi și Adela Popescu. Cum arătau cele două în urmă cu 15 ani / FOTO
Evz.ro
Schimbări la Google Maps. Utilizatorii riscă să își piardă amintirile digitale
Ego.ro
Donald Trump, înșelat de a doua soție chiar cu garda lui de corp! Detalii halucinante
Prosport.ro
De ce a pozat Corina Ungureanu într-o revistă pentru bărbați
kanald.ro
Explozie fatală în Salonic! O femeie a murit în timp ce încerca să planteze o bombă într-un bancomat
Cancan.ro
Ireal ce a găsit Piedone într-un faimos bar din Constanța. Când a văzut asta, șeful ANCP a închis localul
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
România a pierdut cea mai mare voce a țării. A fost o zeiță a muzicii. Nu va mai fi nimeni ca ea
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
Campioana olimpică se iubeşte cu colega ei, mai tânără cu 8 ani: „Suntem un cuplu!”
stirilekanald.ro
Profesoara de 36 de ani care a trimis fotografii nud unor elevi, pedepsită aspru
Meteorologii anunță o lună Mai cum nu a mai fost de mult în România
MediaFlux
Cardinalii de la Vatican au început cea de-a 9-a reuniune pregătitoare conclavului. Semnalele de fum de deasupra Capelei Sixtine sunt gata
Shtiu.ro
Cum se aprinde Lumina Sfântă la Ierusalim? Cum aprinde preotul lumânările fără sursă de foc?
Puterea.ro
O stațiune emblemă a litoralului românesc este amenințată cu dispariția. Turiști, alungați de intervențiile ce ar fi trebuit să o pună în valoare