Cum arată bucătăria lui Dani Oțil. Prezentatorul de la ”Neața” a gătit împreună cu Gabriela Prisăcariu: ”Am făcut pentru prima dată gulaș de vită”

Dani Oțil le-a arătat fanilor săi cum arată bucătăria în care gătește adesea împreună cu soția lui, Gabriela Prisăcariu. De data aceasta, cei doi au făcut un gulaș de vită și o supă de legume care arata senzațional.
Alina Costache
22 mart. 2025, 14:28
Cum arată bucătăria lui Dani Oțil. Prezentatorul de la ”Neața” a gătit împreună cu Gabriela Prisăcariu: ”Am făcut pentru prima dată gulaș de vită”

Cum arată bucătăria lui Dani Oțil. Simpaticul prezentantor de la Antena 1 a postat pe rețelele sociale imagini surprinse în timp ce gătește alături de soția sa. Fanii au avut astfel ocazia să vadă cum arată bucătăria celor doi.

Cum arată bucătăria lui Dani Oțil: ” Toată lumea crede că la noi în casă nu se gătește”

Bucătăria lui Dani și a Gabrielei are un design simplu, cu dulapuri albe și blat bej, ceea ce conferă încăperii un aer cald și primitor. Este dotată cu electrocasnice moderne, care le ușurează munca celor doi. De altfel, în imaginile postate pe rețelele de socilizare, simpaticul prezentator apare gătind lângă un multicooker modern, în timp ce Gabriela Prisăcariu pregătește o supă-cremă.

Citește și Fiul lui Dani Oțil a ajuns la spital. Gabriela Prisăcariu a postat un mesaj legat de starea lui Tiago

„Toată lumea crede că la noi în casă nu se gătește… Ei bine, de când îl avem pe Tiago, bucătăria noastră e în priză nonstop! Azi am făcut pentru prima dată acasă un gulaș de vită. Vedeți cum a ieșit. Iar Gabriela s-a ocupat de supa-cremă de legume cu blenderul Perfect Mix, care toacă legumele și are și funcție de fierbere. Ce spuneți, ne-a ieșit?”, a scris prezentatorul de la Antena 1 pe rețelele de socializare.

Imediat, fanii celor doi au reacționat.

„Poftă bună!”, „Dacă tu ai făcut pentru prima dată, eu care gătesc destule ar trebui să încerc”, „Pe ochiul de la aragaz nu vă mai place”, au fost o parte dintre mesajele primite de Dani Oțil.

Simpaticul prezentator de la ”Neața” are un restaurant, iar acum a decis să investească într-un studio de pilates și yoga, potrivit libertatea.ro. 

„Pentru yoga, pilates și alte lucruri legate de mindfulness, treceți pe la noi sau dați un telefon. Mai multe ore de experiență și certificări e greu să găsești în altă parte”, a scris Dani Oțil pe rețelele de socializare.

Citește și Dani Oțil investește într-un domeniu nou. „Treceți pe la noi sau dați un telefon”

DailyBusiness
Câți bani a câștigat Cristela în 2024. Cu ce afaceri se ocupă soția lui Călin Georgescu
Spynews
Teorie halucinantă. Supraviețuitorul din avionul prăbușit nu era de fapt în avion?
Bzi.ro
Andreea Esca și-a făcut talentul la ziua Loredanei Groza! A luat microfonul în mână și a făcut senzație
Fanatik.ro
Fructul bogat în potasiu și minerale care ajută la scăderea tensiunii. Se găsește în toate magazinele din România la un preț mic, dar puțini români știu ce beneficii are
Capital.ro
Anunț urgent despre Traian Băsescu din spital. Verdictul medicilor, după operația pe inimă
Playtech.ro
Mașina neagră apărută pe străzile de la noi i-a nedumerit pe români. Ce este, de fapt, misteriosul autoturism
DailyBusiness
Bacalaureat 2025: A început proba la Limba română pentru peste 100.000 de elevi
Adevarul
Cine și în ce condiții va primi tichete pentru plata energiei după 1 iulie. A apărut proiectul de act normativ
wowbiz.ro
Imaginile care îți frâng inima: fetița Teodorei, surprinsă pentru prima dată după tragedie. Cum a reacționat când și-a revăzut prietenii
Spynews
Dinu Maxer contrazice zvonurile că și-a schimbat religia pentru Magdalena Chihaia! Ce decizie au luat înainte de nuntă
Spynews
Alex Bodi, prima reacție după ce s-a zvonit că a fost atacat de Gabi Tamaș, prietenul lui Dan Alexa: ”V-au bătut alții femeile”
Evz.ro
Cum găsești cazare la cel mai bun preț. Greșeala pe care o fac mulți
Ego.ro
Ion Iliescu NU a purtat niciodată verighetă! Secretele căsniciei cu Nina Iliescu FOTO
Prosport.ro
Ion Țiriac dă România peste cap și trage metroul până la Otopeni: „În 6 luni, cu niște mititei, chinezi”
kanald.ro
Încă o tragedie aviatică în India, după prăbușirea avionului Air India. Toate persoanele aflate la bord au murit
Cancan.ro
Amanta lui Ciprian Pian rupe tăcerea! De ce i-ar fi făcut plângere, de fapt
Playsport.ro
Pericol ascuns în bucătărie: acest aparat provoacă cele mai multe incendii vara. Nu-l lăsa în priză
Capital.ro
Te vom iubi mereu! Cea mai mare actriță s-a stins. Numele său a fost pe buzele tuturor românilor
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
FOTO. Serena Williams, imagini incendiare în costum de baie, după ce a slăbit enorm
stirilekanald.ro
Trei eleve au înconjurat un pensionar și l-au bătut crunt în plină stradă. Medicii nu l-au mai putut salva
Horoscop Mihai Voropchievici. Vine o perioadă fantastică pentru 4 zodii
MediaFlux
S-a terminat cu tradiționalul „3 mese pe zi”. Mihaela Bilic explică noua tendință alimentară
Shtiu.ro
CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
Cum se bea civilizat într-o lume isterică: poemul spirtului superior, al beției ca formă de protest și al sobrietății jenante