Cum își alege Andreea Esca prietenii. Prezentatoarea are un criteriu principal: „Poate să fie oricum că nu mă interesează”

Cum își alege Andreea Esca prietenii. Prezentatoarea de știri de la Pro TV este o persoană foarte sociabilă și când nu este la pupitru, petrece timp alături de oamenii dragi. Adoră să se distreze și să fie înconjurată de oameni, însă este destul de selectivă când vine vorba de cei apropiați.
Alina Costache
08 iul. 2024, 16:49
Cum își alege Andreea Esca prietenii. Prezentatoarea are un criteriu principal:
Cum își alege Andreea Esca prietenii

Cum își alege Andreea Esca prietenii. Știrista ține la oamenii care au simțul umorului și astfel reușesc să treacă mai ușor prin viață. Crede că e important, de asemenea, să aibă și aceeași energie cu ea și aceleași preocupări.

Citește și: Andreea Esca, reacție după ce a aflat că Gina Pistol va prezenta emisiunea MasterChef

Cum își alege Andreea Esca prietenii

Eu, de exemplu, primul lucru pe care îl am în vedere este să aibă simțul umorului. Dacă nu are simțul umorului, poate să fie oricum că nu mă interesează. Să fie o persoană de încredere. Pe urmă să aibă aceeași energie cu tine, aceeași dinamică, pentru că altfel nu ai cum să fii în ritm. Să aveți aceleași preocupări.

Era destul de greu în timpul liceului. Nu neapărat greu, dar era mai rigid așa. Într-un sistem mai relaxat poate că aș fi avut mai mult chef de unele și de altele. Mie mi-a plăcut foarte mult perioada liceului, gașca pe care am avut-o atunci și activitățile pe care le făceam. Am avut profesori foarte buni de care ne atașam și care erau chiar ok”, a declarat Andreea Esca, în podcastul ‘Ce mai zici?’.

Andreea Esca, întrebată direct ce salariu primește la ProTV

Ce salariu are Andreea Esca întreabă cineva.”, a anunțat Cătălin Măruță în cadrul propriei sale emisiuni de pe Pro TV. „Să verifice din trei surse independente.”, a fost răspunsul oferit de celebra prezentatoare de la Pro TV. „Avem numărul dumneavoastră, vă sunăm pe pauza publicitară ca să vă liniștiți.”, a mai spus Măruță amuzat de situație.

Prezentatoarea a mai dezbătut și un subiect extrem de grav care are loc în România în această perioadă, fiind vorba despre furtul de identitate cu care se confruntă tot mai multe persoane publice. Astfel, chiar dacă mărturisește că a luat deja atitudine în acest sens, se pare că avocații nu pot face nimic pentru a stopa fenomenul periculos.

DailyBusiness
Poliția Locală București îi avertizează pe șoferi: Nu mai dați bani parcagiilor de ocazie
Spynews
Andreea Popescu a confirmat că a plecat din penthouse-ul lui Rareș Cojoc! Unde locuiește după divorț
Fanatik.ro
Cum a ajuns unui neamț să îi placă mai mult în România decât în Germania. S-a mutat în țara noastră de ani buni
Capital.ro
Schimbare la ITP în România. Șoferii vor fi controlați direct în mers: Alertă automată, oprire și amendă
Playtech.ro
Care este pluralul corect al cuvântului „spam”. Cei mai mulţi folosesc forma greşită
Adevarul
Momentul în care Melania Trump apare însoțită de un robot umanoid la Casa Albă. „Este înfricoșător”
wowbiz.ro
Codruța Filip, „săgeată” pentru Valentin Sanfira? Mesajul cu subînțeles postat de artistă după ce a confirmat divorțul: „Nimeni nu joacă mai bine rolul de victimă”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Lovitură pentru șoferi! OUG pentru ieftinirea carburanților a fost amânată din nou
iamsport.ro
Gică Hagi e contestat: ”Nu merită să devină selecționerul României. E o pierdere de timp”
MediaFlux
PAPARAZZI Patrice Cărăușan de la Survivor se ascunde prin București! Vedeta Antena 1, încă în concurs, camuflată alături de iubit FOTO și VIDEO
stirilekanald.ro
NEWS ALERT: Farmaciștii...Vezi mai mult
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj