Cum şi-au pus viaţa în pericol doi tineri din Constanţa: „Dacă era să cadă, cine răspunde?”

Inconştienţa şi teribilismul puteau să-i coste viaţa pe doi tineri din Constanţa. Aceştia s-au agăţat de un autobuz ca să se distreze. Şoferii care se aflau în trafic au fost şocaţi de gestul tinerilor.
Filip Stan
03 dec. 2015, 12:21
Cum şi-au pus viaţa în pericol doi tineri din Constanţa:

Cei doi tineri au fost surprinşi agăţaţi de autobuzul care circula pe bulevardul Aurel Vlaicu din Constanţa. Speriaţi că unul dintre ei ar putea să cadă oricând în faţa unei maşini, şoferii au stat la distanță de mijlocul de transport în comun.

„O situaţie extrem de neplăcută, nimănui nu-i convine să se trezească cu o astfel de situaţie în faţă! Există totuşi şi întrebarea: dacă era să cadă, cine răspunde? Ideal ar fi să păstraţi o distanţă cât mai mare faţă de autobuz în această situaţie! Şi să sperăm că vor fi cât mai rare astfel de evenimente demne de lumea a 3-a!”, a scris un tânăr pe Facebook.

Citeşte şi Incident în Bucureşti: Un autobuz a fost găurit de un capac de canal

DailyBusiness
Israelul și Libanul semnează un acord-cadru pentru o retragere minoră a IDF, după 4 zile de discuții la Washington
Spynews
Ce mesaj a lăsat Mihaela, românca din Italia care și-a ucis fiica și apoi s-a sinucis. Dezvăluirile făcute de fratele femeii
Fanatik.ro
Toate detaliile despre transferurile Rapidului! Ce lovitură de imagine încearcă Angelescu: „Și eu, și Pancu ni-l dorim”
Capital.ro
Comisioane suplimentare pentru românii cu card. Situațiile în care se taxează mai mult pentru retragerile de numerar
Playtech.ro
Ce trebuie să faci dacă primești o amendă în străinătate. Mulți șoferi români nu cunosc procedura
Adevarul
Cum a fost pregătit Pogromul de la Iași din 1941. Drumul de la ură la unul dintre cele mai mari masacre din istoria României
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Avion făcut bucăți, după ce a lovit cel mai înalt zgârie-nori din Beijing! Câte persoane erau la bord
iamsport.ro
Fostul mare atacant de la Dinamo, la un pas de tragedie: ”Am văzut luminița de la capătul tunelului”
MediaFlux
Îl mai recunoști? În anii 2000, era cel mai râvnit bărbat din telenovelele de pe Acasă TV, însă astăzi arată așa. Puțini și-au dat seama cine e
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?