Dan Tudorache: Am votat cu gândul că în următorii 4 ani cetăţenii o vor duce mult mai bine

Primarul Sectorului 1, Dan Tudorache, a declarat că s-a prezentat la urne cu gândul că în următorii 4 ani cetăţenii o vor duce "mult mai bine".
Romania TV
27 sept. 2020, 04:52
Dan Tudorache: Am votat cu gândul că în următorii 4 ani cetăţenii o vor duce mult mai bine

„Ce gânduri am? Gânduri că în următorii 4 ani cetăţenii o vor duce mult mai bine, deci există o continuitate, deci a fost mai greu în primul mandat, dar acum ştiu despre ce e vorba, va fi continuitate”, le-a răspuns Dan Tudorache jurnaliştilor, fiind întrebat cu ce gânduri votează. 

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Vica Blochina, apariție incendiară! Cum arată în lenjerie intimă după ce a slăbit
Fanatik.ro
Misterioasele cutremure în lanț de la Satu Mare și legătura cu Proiectul Corvinus. Investitorul principal, un sponsor al regimului Trump
Capital.ro
Europa se pregătește pentru un nou pericol după războiul din Ucraina. Frontex: „Riscul este deosebit de ridicat”
Playtech.ro
Regiunea din România care intră în topul celor mai bogate zone europene. Depășește multe economii occidentale
Adevarul
Ce putere nu ar trebui să aibă niciodată președintele SUA. Avertismentul lui Barack Obama: „Aceasta este linia roșie”
wowbiz.ro
Acuzații explozive în cazul crimei din Bihor! Mesaj dur al mamei elevei ucise în Bihor: „Nu voi lăsa adevărul să rămână ascuns”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
VIDEO Un șofer cu permisul suspendat a ajuns la spital după ce a lovit un sens giratoriu, pe DN1
iamsport.ro
Încă o echipă nu a primit licența pentru SuperLiga: ”E haos total”
MediaFlux
Anunț de la Casa de Pensii pentru pensionarii care primesc banii pe card! Plățile au fost făcute astăzi în conturi
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi